Foteliki rowerowe

Chcesz jeździć rowerem razem ze swoim dzieckiem? Nic prostszego - w Sprincie znajdziecie ogrom fotelików rowerowych dla Waszych najmłodszych pociech. Do wyboru spośród sprawdzonych firm jak Hamax, Baby Ok, czy Thule - każdy dopasuje coś do swoich potrzeb. Czym więc się kierować przy wyborze fotelika? Przede wszystkim zadbajmy o ich bezpieczeństwo i zwróćmy uwagę czy fotelik ma odpowiednie atesty. Idąc dalej możemy też zadbać o ich komfort wybierając grubszą wyściółkę, regulacje pochylenia siedziska, czy dodatkowe usztywnienie na szyję. Niektóre foteliki oferują też opcję blokady, co utrudnia zadanie złodziejom. Wybrać można z pośród kilku opcji montażu: na ramie z przodu przed kierującym rowerem, z tyłu na specjalnym amortyzującym wysięgniku oraz foteliki montowane na bagażnik. ZAPRASZAMY!
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Raty 0%
  Fotelik rowerowy Hamax montowany z tyłu roweru do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg. Fotelik nie jest odchylany.
  289,00 zł
 2. Raty 0%
  Fotelik rowerowy Hamax montowany z tyłu roweru do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg. Fotelik nie jest odchylany.
  369,00 zł
 3. Raty 0%
  Fotelik rowerowy Hamax montowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg. Fotelik nie jest odchylany.
  369,00 zł
 4. Raty 0%
  Fotelik mocowany z przodu roweru, przeznaczony dla dzieci o wadze do 15 kg.
  399,00 zł
 5. Raty 0%
  Fotelik rowerowy z możliwością odchylania pod kątem 12,5°, co umożliwia dziecku wygodny sen. Mocowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci do wagi 22kg.
  425,00 zł
 6. Raty 0%
  Nowość w ofercie firmy Hamax, fotelik rowerowy z odchyleniem pod kątem 12,5°, montowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 22kg.
  499,00 zł
 7. Raty 0%
  Fotelik rowerowy z możłiwością odchylania pod kątem 20°, co umożliwia dziecku wygodny sen. Mocowany do rury podsiodłowej. Przeznaczony dla dzieci do wagi 22kg.
  649,00 zł
 8. Raty 0%
  Fotelik rowerowy z możliwością odchylania pod kątem 20°, co umożliwia dziecku wygodny sen. Mocowany wyłącznie do bagażnika. Przeznaczony dla dzieci do wagi 22kg.
  679,00 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę