Bagażniki

Bagażniki rowerowe to kolejny element wyposażenia roweru, który nieodzownie kojarzy nam się z turystyką rowerową. Jaki bagażnik wybrać i czy do każdego roweru można zamontować bagażnik? Spieszymy z odpowiedziami. Przede wszystkim nie każdy bagażnik będzie pasował do każdego roweru. Wiekszośc bagażników dostępnych na rynku czy to od Tubusa, Bontragera, czy systemowe Topeak'a są z możliwością regulacji. Regulacja ta polega na dopasowaniu wysokości bagażnika do rożnego rodzaju kół, wielkości ram i odległości otworów montażowych. Należy pamiętać, że bagażniki takie zamontujemy do roweru, tylko w momencie gdy posiadają odpowiednie otwory w ramie. Są też bagażniki montowane na sztyce. Pamiętajcie jednak, że taki bagażnik ma dużo mniejszą nośność (do 9kg) niż klasyczny bagażnik ze stelażem (do 25kg). W niektórych rowerach turystycznych i przeprawowych mamy też możliwość zamontowania przedniego bagażnika na przednim widelcu. Umożliwi nam to przewożenie kolejnych 25kg na rowerze. Są niestety roweru przy których jedyną opcją jest montaż lekkiego bagażniku na sztyce roweru, która też musi spełniać pewne wymogi - musi być aluminiowa. Karbonowa sztyca wyklucza montaż takiego bagażnika. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - na pewno dobierzecie coś do swoich potrzeb.
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Firma M-Wave jest producentem szerokiej gamy akcesoriów rowerowych. Marka pochodzi z Niemiec i znana jest już na całym świecie. Produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na jakość oferowanych produktów oraz bardzo atrakcyjną cenę. Produkty M-Wave to niemiecka precyzja wykonania i wysoka jakość.
  99,99 zł
 2. Bagażnik belkowy, świetny wybór dla weekendowych turystów, dla których ważna jest uniwersalność.Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb.
  139,90 zł
 3. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb. Bagażnik turystyczny o mocnej konstrukcji, przystosowany do sakw bocznych oraz toreb w systemie QuickTrack.
  159,90 zł
 4. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb. Bagażnik turystyczny zaprojektowany specjalnie do 29" kół i kompatybilny z ramami wyposażonymi w hamulce tarczowe. Posiada mocną konstrukcję z drążonych aluminiowych rurek i system QuickTrack kompatybilny ze wszystkimi torbami z serii...
  179,90 zł
 5. Bagażnik zaprojektowany do wycieczek w ciężkim górskim terenie i nie tylko... Doskonale sprawdza się z rowerami full-suspension. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb.
  199,90 zł
 6. Bagażnik zaprojektowany do wycieczek w ciężkim górskim terenie i nie tylko... Doskonale sprawdza się z rowerami full-suspension. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb.
  199,90 zł
 7. Jeżeli cenisz sobie jakość i niezawodność to produkty marki Topeak są stworzone dla twoich potrzeb. Bagażnik turystyczny o mocnej konstrukcji, do rowerów z hamulcem tarczowym, przystosowany do sakw bocznych oraz toreb w systemie QuickTrack.
  199,90 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę