Bidony

Bidony rowerowe to pierwsze źródło nawodnienia w rowerze. Są szybko dostępne i nie drogie w zakupie. Czym więc się kierować przy wyborze bidonu? Mamy kilka opcji jeśli chodzi o pojemność od 0,5l do około 900ml. Jeśli natomiast chodzi o kolorystykę i technologie użyte tutaj firmy takie jak Camelbak, Elite oraz markowe bidony od Gianta, Bontragera czy Specializeda, prześcigają się w najnowszych rozwiązaniach. Znajdziemy tu między innymi bidony w technologii Purist, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, plam i osadzania się pleśni, co pozwala zachować czystość wody i bidonu. Ponadto coraz więcej firm stosuje smoczek bidonu robiony na wzór zapadki serca. Woda leci tu tylko w jedną stronę i się nie wylewa bez pociągnięcia. Oczywiście do wyboru będą też bidony termiczne, które latem w ciepłe dni utrzymają zimną temperaturę cieczy, a zimą pozwolą nam się ogrzać. ZAPRASZAMY!
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę