Lampki przednie

Wybór dobrego oświetlenie przedniego zależy przede wszystkim od miejsca użytkowania takiej lampki. Osoby, które dużo jeżdżą po zmroku w terenie nie oświetlonym będą raczej szukać lampek o mocy około 500 lumenów z akumulatorem. Oczywiście będą też lampki o mocy około 1500 lumenów co daje nam jakość świecenia na poziomie długich świateł w samochodzie. Duża moc jednak wymaga dużo energii i w lampkach tego typu spotkamy akumulatory zewnętrzne, które zajmować będą więcej miejsca. Do jazdy na co dzień, dojazdów do pracy i sporadycznej jazdy po zmroku wybrać można lampki sygnalizacyjne, które zapewnią nam bezpieczeństwo na drodze i uchronią od płacenia mandatu. W zależności od zasobności portfela można wybrać opcje tańsze na baterie, lub te ładowane poprzez USB. Znajdziecie też u nas lampki przednie montowane pod dynamo lub prądnice w przednim kole. Niewątpliwie zaletą tego rozwiązania jest oszczędność czasu i energii, związanej z wymianą baterii lub naładowaniem lampki. Firmy takie jak Cateye, KNOG, Infini, Bontrager, Specialized czy nowość jaką jest PROX, znajdziecie w naszej ofercie w aktracyjnych cenach. ZAPRASZAMY!
Zobacz jako Siatka Lista
Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
  1. Promocja
    Lampka rowerowa CatEye TL-LD135-F OMNI 3

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę