Narzędzia

Narzędzia do samodzielnej regulacji roweru i drobnych napraw znajdziecie właśnie tu. Nie każdy jest oczywiście mechanikiem rowerowym, ale w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy warto zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia. Do wyboru z pośród praktycznych kluczy podstawowych jak imbusy, klucze do pedałów, klucze płaski, aż po bardziej profesjonalne np. klucze do wolnobiegu/kasety, klucz do środka supportu, rozkuwacze, czy baciki do kaset i wiele innych. Coraz częściej naszą uwagę przykuwają podręczne klucze rowerowe w postaci tak zwanych scyzoryków. Oferują one coraz więcej opcji i są bardzo poręczne, warto je zabrać na każdą przejażdżkę i mieszczą się niemal w każdą kieszeń. Jak zawsze stawiamy na sprawdzone marki jak: Parktool, Pro, Topeak, BBB, Lezyne, Specialized oraz mniej znane ale bardzo dobre jakościowo i bardziej budżetowe Icetoolz, Prox i SuperB - ZAPRASZAMY!
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę