Oleje i smary

Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. Smary i oleje do roweru są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego jednośladu. Przyjmijmy za przykład rower górski, z pełnym zawieszeniem marki Rock Shox oraz hamulcami hydraulicznymi Shimano. Do przedniego widelca w skrajnym przypadku mogą być potrzebne trzy rodzaje oleju, do dampera dwa, do hamulców jeszcze inny, do tego olej do łańcucha i dwa rodzaje smarów do łożysk. Pamiętaj że najlepsze efekty da używanie wyłącznie oryginalnych zaawansowanych technologicznie olejów i smarów zalecanych przez producentów.
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. FinishLine Cross Country WET zyskał ogromną popularność z uwagi na rewelacyjny stosunek ceny do wydajności. 
  13,20 zł
 2. FinishLine Cross Country WET zyskał ogromną popularność z uwagi na rewelacyjny stosunek ceny do wydajności. 
  13,20 zł
 3. FinishLine Ceramic Wax Lube najbardziej zaawansowany olej parafinowy z dodatkiem azotku boru i fluoropolimerów. Opracowana technologia zwiększa siłę przylegania ceramicznych cząsteczek do smarowanych powierzchni. Tworzy suchą i czystą powłokę smarującą, która utrzymuje się dłużej w porównaniu z innymi olejami parafinowymi.
  27,90 zł
 4. Promocja
  Smar do piast SHIMANO Nexus biały 100g. Smar marki Shimano przeznaczony do elementów wewnętrznych piast wielobiegowych Nexus. Smaruje, zabezpiecza i konserwuje wnętrze piasty. Pojemność: 100 g
  29,10 zł 58,00 zł
 5. Najwyższej jakości olej do łańcucha rowerowego MORGAN BLUE BIKE OIL 125 ml. Uniwersalny smar rowerowy ze specjalnie dobranymi i dodatkami tworzący warstwę antykorozyjną. Olej jest przeznaczony do rowerów turystycznych i miejskich.
  29,90 zł
 6. FinishLine Teflon PLUS zyskał ogromną popularność z uwagi na rewelacyjny stosunek ceny do wydajności. 
  30,90 zł
 7. FinishLine Cross Country WET zyskał ogromną popularność z uwagi na rewelacyjny stosunek ceny do wydajności. 
  30,90 zł
 8. Promocja
  Smar Shimano przeznaczony do hamulców rolkowych. Smar charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury. Polecany w sytuacjach, gdy hamulce głośno działają i zauważalnie straciły na mocy. Producent: Shimano Model: Roller Break Grease Waga netto: 100 g Zastosowanie: hamulce rolkowe
  37,70 zł 76,00 zł
 9. Najwyższej jakości olej do łańcucha rowerowego MORGAN BLUE RACE OIL 125 ml. Profesjonalny, wysokiej jakości olej przeznaczony do wszystkich typów rowerów. Zawiera syntetyczne dodatki zmniejszające tarcie i ułatwiające płynną zmianę biegów. Do stosowania w lecie, w suchych warunkach pogodowych.
  38,90 zł
 10. Najwyższej jakości olej do łańcucha rowerowego MORGAN BLUE BIO BIKE OIL 125 ml. Smar BIO - na bazie oleju roślinnego- przeznaczony do wszystkich typów rowerów. Zawiera FM (modyfikator tarcia) w celu zapewnienia doskonałych właściwości poślizgowych. Zapobiega zużyciu części oraz przedłuża ich żywotność.
  39,90 zł
 11. FinishLine Ceramic Wax Lube najbardziej zaawansowany olej parafinowy z dodatkiem azotku boru i fluoropolimerów. Opracowana technologia zwiększa siłę przylegania ceramicznych cząsteczek do smarowanych powierzchni. Tworzy suchą i czystą powłokę smarującą, która utrzymuje się dłużej w porównaniu z innymi olejami parafinowymi.
  41,90 zł
 12. FinishLine Ceramic WET Najbardziej zaawansowany olej syntetyczny. Zawiera fluoropolimery i jest wzbogacony ceramicznie azotkiem boru. Tworzy czystą i bardzo trwałą powłokę smarującą. Wydłuża żywotność i sprawność zespołu napędowego. Przeznaczony do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych.
  41,90 zł
 13. Najwyższej jakości olej do łańcucha rowerowego MORGAN BLUE DRY WAX 125 ml. Olej Morgan Blue Dry Wax to preparat do smarowania łańcucha stworzony na bazie wosku. Pozostawia trwałą powłokę zmniejszającą tarcie i chroniącą przed przywieraniem brudu. Zalecany do kolarstwa górskiego i przełajowego. 
  43,90 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę