Podpórki

Podpórka do roweru - niektórzy potrzebują, inni nie tolerują. W niektórych rowerach da się zamontować, w innych nie ma takiej możliwości. Jak to jest naprawdę z tymi stopkami rowerowymi? Sprint spieszy z odpowiedzią! Wszystko uwarunkowane będzie potrzebami użytkownika. Stopka nie jest bowiem wyposażeniem obowiązkowym roweru - kupujemy ją bardziej dla własnego komfortu. Stopki mogą przybierać różne form: od podpórek montowanych centralnie po montowane na tylny trójkąt, lub bezpośrednio w otwory montażowe na ramie. Podpórkę będziemy dobierać do rozmiaru koła, jeśli jednak nie mamy otworu montażowego, wtedy wybierzemy stopkę regulowaną. Firmy takie jak Specialized, Giant czy Trek posiadają w swojej ofercie dedykowane stopki do wybranych modeli (oczywiście nie do wszystkich). Jeśli jednak szukać roweru z podpórką warto kupić taki, który ma ją już w standradzie. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy od razu po zakupie taką stopkę zdemontują. Jak pisaliśmy: wszystko zależy od potrzeb ;)
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę