Torebki i sakwy

Torby i sakwy rowerowe są coraz częściej wybierane nie tylko przez podróżników, ale też przez osoby chcące korzystać na co dzień z dobrodziejstw dodatkowej przestrzeni na bagaże. jest kilka miejsc na rowerze, w których możemy ulokować ponadprogramowy bagaż. Najbardziej popularne są sakwy na bagażnik z przodu lub z tyłu. Sakwy takie są jedno lub dwustronne, niektóre z dodatkową powierzchnią nad bagażnikiem. W naszej ofercie firmy jak np. Ortlibe mają w swojej ofercie w 100% nieprzemakalne systemy do profesjonalnej turystyki rowerowej, oraz wodoodporne sakwy do jazdy na co dzień. Ponadto na całym rowerze jest masa innych miejsc w których możemy zamocowań dodatkowe torebki np.: torebka podsiodłowa, na ramę, pod ramę, na kierownicę i wiele innych. Warto zauważyć, że nie tylko turyści sięgają po dodatkową powierzchnię bagażową ale także kolaże szosowi czy MTB, którym zależy na przewiezieniu dodatkowych dętek czy pompki. ZAPRASZAMY!
Zobacz jako Siatka Lista
Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę