Zabezpieczenia rowerowe

Złośliwi mówią że zabezpieczenia rowerowe powinny być warte co najmniej 10% wartości roweru. Jak jest naprawdę, oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze dobrego zabezpieczenia? Spieszymy z pomocą. Porządne zabezpieczenie rowerowe to przed wszystkim dobrej jakości zamek, gdzie do wyboru mamy klasyczne rozwiązanie na kluczyk, oraz zapięcie na szyfr. Firmy takie jak Knog, Onguard czy też znany na całym świecie Kryptonite mają z reguły do wyboru oba systemy zamków. Najskuteczniejsze z zapięć to tak zwane U-lock czy D-lock, który uniemożliwia włamywaczowi sforsowanie zapięcia bez dodatkowych narzędzi hydraulicznych bądź spalinowych. Następne z kolei to grube łańcuchy. Tutaj dla polepszenia bezpieczeństwa warto zainwestować w dobrej klasy kłódkę. Idąc dalej zostają nam szekle - kompaktowe i równie mocne, oraz linki stalowe o różnej grubości. Najefektywniejsze zabezpieczenie roweru przed kradzieżą zapewni nam zabezpieczenie ramy i tylnego koła np. D-lockiem do stojaka i dodatkowe zabezpieczenie koła przedniego i siodła linką stalową, przeplecioną dodatkowo o stojak. Oczywiście wszystkie z powyższych zapięć i więcej znajdziecie na naszej stronie. ZAPRASZAMY!
Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Raty 0%
  Trwałe zapięcie rowerowe od najbardziej cenione producenta zapięć w branży - Kryptonite. Podstawowy, ale skuteczny model zabezpieczający Twój rower.
  49,90 zł
 2. Bestseller
  Stalowa, pleciona linka odporna na przecięcia i piłowanie. Gruba osłona winylowa chroni przez zadrapaniami. Dołączony pasek na rzep pozwalający spiąć skręconą linkę. Uchwyt rowerowy w zestawie ułatwiający transport.
  59,90 zł
 3. Bestseller
  Antykradzieżowe zapięcie do roweru ONGUARD odstrasza potencjalnego złodzieja. Lekkie i łatwe w transporcie zapięcia linkowe, dostępne z zamkiem na klucz lub na szyfr. Oferują rowerzystom szybkie oraz wygodne zabezpieczenie w sytuacji o niskim i średnim stopniu zagrożenia. Wysokiej jakości skręcana stalowa linka jest solidnie przytwierdzona do...
  62,90 zł
 4. Bestseller
  Zabezpieczenie FUXON to zamek wysokiej klasy. Nowoczesna konstrukcja połączona ze sprawdzoną wysokogatunkową stalą zapewnia wysoki poziom ochrony przed rozerwaniem/przepiłowaniem. W zestawie znajduje się nie byle jaka baza do montażu.
  69,90 zł
 5. Antykradzieżowe zapięcie do roweru ONGUARD odstrasza potencjalnego złodzieja. Lekkie i łatwe w transporcie zapięcia linkowe, dostępne z zamkiem na klucz lub na szyfr. Oferują rowerzystom szybkie oraz wygodne zabezpieczenie w sytuacji o niskim i średnim stopniu zagrożenia.
  69,90 zł
 6. Mocne i trwałe zapięcie jednego z najlepszych producentów zabezpieczeń rowerowych na świecie. Stanowi ono podstawowe, ale skuteczne zabezpieczenie Twojego jednośladu.
  75,90 zł
 7. Bestseller
  Uniwersalne, ekstra długie zapięcie. Zbudowane z linki stalowej splecionej z włóknami utrudniającymi przecięcie. Na zewnątrz pokryte silikonem jakości medycznej odpornym na promieniowanie UV.
  99,90 zł
 8. Mocne i wytrzymałe zabezpieczenie rowerowe o gęstym splocie liny stalowej. Zamek jest odporny na podważanie, co czyni go bardzo dobrą ofertą na rynku zapięć rowerowych.
  109,90 zł
 9. OnGuard Pitbull Mini to kompaktowy i lekki U-lock, który zapewnia bardzo dobrą ochronę przed kradzieżą. Wymiary: 9 x 14 cm. Wyposażony w dwa bolce mechanizm wykonany w technologii X2P Double Bolt i system Z-cylinder - dzięki nim zamek OnGuard Pitbull Mini gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa.
  119,90 zł
 10. Uniwersalne zapięcie, pasuje do roweru każdego typu. Do jego budowy wykorzystano silikon jakości medycznej, odporny na promieniowanie UV. Pleciona stal z rdzeniem z włókna co znacznie zwiększa bezpieczeństwo 
  129,99 zł
 11. Bestseller
  Kompaktowe, nowoczesne i bardzo mocne zapięcie niemieckiego producenta, firmy M-Wave cieszy się ogromną popularnością, ze względu na swoją odporność i wytrzymałość, przy czym jest bardzo małe i kompaktowe do transportu.
  139,00 zł
 12. Wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, U-lock OnGuard Bulldog STD LM to gwarancja bezpieczeństwa twojego roweru. Z tym zapięciem możesz zostawić go dosłownie wszędzie i w każdą pogodę. Wymiary: 11,5 x 23 cm.
  139,90 zł
 13. Bestseller
  Bardzo solidne zapięcie rowerowe - łańcuch, wykonane z mocnej, potrójnie utwardzanej stali odpornej na cięcie. Jest to jedno z najlepszych i najskuteczniejszych zapięć rowerowych na rynku.
  149,00 zł
 14. Bestseller
  Wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, U-lock OnGuard Pitbull DT to gwarancja bezpieczeństwa twojego roweru. Z tym zapięciem możesz zostawić go dosłownie wszędzie i w każdą pogodę.
  179,90 zł
 15. Bestseller
  Jaskrawe kolory obudowy OnGuard Brute LS ostrzegają złodzieja - i słusznie, bo ten U-lock jest bardzo trudny do sforsowania. Wykonane z najlepszych materiałów zapięcie gwarantuje doskonałą ochronę w każdych warunkach. Wymiary: 11,5 x 26,0 cm.
  189,90 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę