40,00 zł
50,00 zł
Ładuję...

Bidon Specialized Little Big Mouth Black/White S-Logo 24 OZ

40,00 zł
50,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Nasza najlepiej sprzedająca się butelka Big Mouth 24 uncje ma wygodny kształt i jest absolutnie szczelna. Ma szczelną zakrętkę Big Mouth, która jest bardzo szeroka, aby dodać lód lub wybrany przez Ciebie proszek nawilżający. Ten kawałek zapewnia również niesamowity poziom przepływu wody, który jest nawet o 50% większy niż u konkurencji. W międzyczasie nadaliśmy butelce elastyczną, ergonomiczną konstrukcję, która trzyma się w klatce i łatwo mieści się w dłoni, podczas gdy konstrukcja butelki jest wykonana z tworzywa sztucznego bez BPA, które jest w 100% zatwierdzone przez FDA do kontaktu z żywnością.

  • Szczelna zakrętka Big Mouth jest wystarczająco szeroka, aby pomieścić kostki lodu i napoje w proszku. Szeroki kanał wodny zapewnia o 50% większy przepływ niż inne wiodące butelki. Plus ulepszona funkcjonalna przyczepność zewnętrzna.
  • Duża, miękka i niezawodna pokrywa grzybka jest łatwa do aktywacji, zapewnia doskonały przepływ i szczelność. 100% szczelny.
  • Łatwy do uchwycenia, elastyczny i ergonomiczny kształt i trwały.
  • Plastik wolny od BPA, wykonany w 100% z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością FDA i zadrukowany na bazie nierozpuszczalnikowej (utwardzanej UV), atrament z atestem CPSC.