160,54 zł
259,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 259,00 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: 437960

Cyfrowy czujnik Bontrager DuoTrap S

160,54 zł
259,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 259,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 27.06-01.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Cyfrowy czujnik Bontrager DuoTrap S

  CYFROWY CZUJNIK BONTRAGER DUOTRAP S – IDEALNY DLA WYMAGAJĄCYCH KOLARZY

  Jeśli szukasz wydajnego i precyzyjnego narzędzia do monitorowania swojego treningu na rowerze, to cyfrowy czujnik DuoTrap S jest idealnym wyborem. Ten innowacyjny produkt został zaprojektowany z myślą o wymagających kolarzach, którzy potrzebują precyzyjnych danych do analizowania swojego treningu i doskonalenia swoich umiejętności. 

  ZAPROJEKTOWANY DLA WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

  Cyfrowy czujnik Bontrager DuoTrap S został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności. Dzięki zaawansowanej technologii bezprzewodowej ANT+ i Bluetooth Smart, czujnik zapewnia szybką i niezawodną transmisję danych. W ten sposób możesz monitorować swoje osiągi w czasie rzeczywistym i analizować swoje treningi w sposób bardziej szczegółowy niż kiedykolwiek wcześniej.

  ŁATWY W MONTAŻU I OBSŁUDZE

  Montaż i obsługa czujnika Bontrager DuoTrap S są bardzo proste. Czujnik DuoTrap można zamontować w ramie roweru lub w piastach koła bez potrzeby dodatkowego sprzętu. Dzięki temu możesz szybko i łatwo zainstalować czujnik i rozpocząć korzystanie z niego natychmiast po zakupie. Obsługa czujnika jest równie prosta – wystarczy sparować go z urządzeniem mobilnym za pomocą technologii Bluetooth Smart lub ANT+ i już możesz cieszyć się pełnymi możliwościami monitorowania swojego treningu.

  DANE WYSOKIEJ JAKOŚCI

  Czujnik Bontrager DuoTrap S zapewnia wysokiej jakości dane dotyczące Twojego treningu na rowerze. Czujnik rejestruje wiele różnych parametrów, takich jak prędkość, kadencja, dystans, czas, a także wiele innych. Dzięki temu możesz analizować swoje wyniki i doskonalić swoje umiejętności na rowerze. Ponadto, czujnik jest kompatybilny z wieloma popularnymi aplikacjami do monitorowania treningu.

   

  • Bezprzewodowy, cyfrowy czujnik prędkości i kadencji 2,4 GHz, kompatybilny z ANT+ 2,4 GHz i Bluetooth® Smart
  • Technologia ANT+ i Bluetooth® Smart pozwala na jednoczesne wykorzystanie Trip 300 i smartfona
  • Do wykorzystania z wszelkimi urządzeniami kompatybilnymi z technologiami bezprzewodowymi ANT+ i Bluetooth® Smart
  • Zawiera magnes na koło Bontrager, opaskę do pomiaru kadencji na korbę i baterię CR2032
  • Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna jest na stronie thisisant.com
  • Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna jest na stronie bluetooth.com
  Inni klienci oglądali również