115,00 zł
Ładuję...
Rozmiar    one size    
Szerokość   48-61 cm    

Czapka Assos

115,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis
  Nie czytaj dalej jeśli twierdzisz, że stylówa nie ma znaczenia!

  Krój tej czapki jest tak klasyczny jak trzecia symfonia Bethovena. Każdy miłośnik kolarstwa choć raz widział taką czapkę. Jej wyjątkowość nie polega tylko na tym, że daje Ci +100 punktów mocy i wyglądu, bo Assos przemycił w tym modelu swoje najbardziej innowacyjne rozwiązania. Klasyka połączona z innowacją, czy może być ciekawiej?

  Zastosowana w czapce lekka siateczka ułatwia cyrkulacje powietrza w ciepłe dni zapewniając jej wysoką oddychalność. Twoja głowa pozostanie sucha w trakcie jazdy, a komfort użytkowania pozostaje przez cały czas na wysokim poziomie.

  Konstrukcja czapki składa się z trzech paneli. Panel środkowy i boczne zostały tak do siebie dopasowane, że szwy są niemal niewyczuwalne, a Ty z łatwością dopasujesz czapkę Assos do swojego kasku.

  Mnogość wariantów kolorystycznych sprawia, że bez trudu dopasujesz ją do swojego ulubionego zestawu ciuchów do jazdy.

  Nie da się być poważnym kolarzem bez Czapki Assos.