Kierownice

Kierownice rowerowe możemy podzielić na kilka typów. Kierownica prosta - najbardziej popularna i używana w większości rowerów górskich, trekingowych, crossowych czy typu fitness. Różnić się będą długością/szerokość i tak zwanym wzniosem. Szerokie na 840mm kierownice z reguły używane w DH czy enduro. Im mniej agresywny styl jazdy tym kierownica węższa. I tak w XC w rowerach typu 29er mamy 700mm kierownice. Idąc dalej w rowerach miejskich możemy się spotkać z mocno giętą kierownicą lub z tak zwanym motylkiem - kierownicą wielofunkcyjną, gdzie każdy znajdzie miejsce na dodatkowe akcesoria i wygodną pozycję rąk. W rowerach szosowych również mamy kierownicę giętą tzw. baranek. Wszystkie kierownice powinniśmy dobrać do indywidualnych potrzeb i rozstawu swoich barków. Jeśli zależy nam na dużej sztywności i niskiej masie - wtedy polecamy sięgnąć po kierownicę karbonową. Większą popularnością wciąż jednak cieszą się sprawdzone aluminiowe kierownice. Do zapoznania się z pełną ofertą takich firm jak specialized, bontrager, giant, accent, pro, raceface i wiele innych, zapraszamy do naszych sklepów.
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę