269,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Damska koszulka Specialized Adorra Short Sleeve Jersey

Damska koszulka Specialized Adorra Short Sleeve Jersey

269,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Damska koszulka Specialized Adorra Short Sleeve Jersey

  • Tylko dlatego, że pogoda jest ciepła, nie oznacza, że jest wystarczająco gorąco, aby pieniądze te paliły dziurę w kieszeni. Nie, uważamy, że zasługujesz na wydajność bez ceny, dlatego wykonaliśmy wszystkie przystanki w naszej koszulce z krótkim rękawem Andorra.

  • Wykonany jest z naszej wysokiej jakości tkaniny VaporRize ™, która jest lekka, oddychająca i niewiarygodnie odprowadza pot z ciała. A dla nas świadomych ekologicznie, ma również tę dodatkową zaletę, że jest wykonana z ekologicznej tkaniny, która została wykonana z przetworzonych przędzy kawowej S.Café®. Ale więcej niż tylko dobre zdanie, aby porozmawiać o kawie, te funkcje faktycznie działają w celu przyspieszenia zarządzania wilgocią, neutralizacji zapachu i suszenia.

  • Po wybraniu tkaniny postanowiliśmy stworzyć dopasowanie, które będzie działać na całej górze - nie za luźne, nie za ciasne. Przekonasz się, że przestronność jest odpowiednia, a wciąż jest dużo miejsca na lekkie poduszki i zbroje. A na zakończenie znajdziesz swobodny kołnierzyk pod szyję, który ładnie łączy się z plecakami.

  • Tkanina VaporRize ™ wykonana jest z przyjaznych dla środowiska przędz z kawy S.Café®, które szybko schną i neutralizują zapach. Kołnierzyk z dekoltem w szpic utrzymuje swobodę i wygodę. Zrelaksowany krój roweru górskiego jest duży, wygodny i pozostawia dużo miejsca na ochraniacze na łokcie i lekką zbroję. Deflect ™ UV 50+ chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.