1 429,00 zł
1 849,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 849,00 zł
TANIEJ
Kod: EL0162001

Trenażer rolkowy Elite Quick-Motion, 3 Poziomy Oporu

1 429,00 zł
1 849,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 849,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Trenażer rolkowy Elite Quick-Motion, 3 Poziomy Oporu

  Trenażery rolkowe cieszą się dużą popularnością wśród kolarzy ze względu na wierne odwzorowanie rzeczywistych odczuć z jazdy na rowerze i znacznie ciekawszą formę treningu niż ich statyczne odpowiedniki. Większość trenażerów rolkowych nie pozwala jednak na wykonanie w pełni efektywnych sesji treningowych, dlatego Elite opracował Quick-Motion, który łączy w sobie zalety trenażera magnetycznego z klasyczną „rolką”.

  Generowany opór magnetyczny koła zamachowego to maksymalnie 425W. Opór jest regulowany za pomocą trzystopniowej manetki oporowej na ramie trenażera i razem z prędkością na rolce rośnie wykładniczo. Dzięki temu uzyskasz doznania zbliżone do jazdy na zewnątrz, wciąż ćwicząc mięśnie, które naturalnie są używane w trakcie jazdy na rowerze, gdyż trenażer wymusi na Tobie utrzymywanie równowagi i właściwe trzymanie kierownicy tak jak na standardowym treningu.

  Elite Floating-System ułatwi Ci utrzymanie równowagi na rolkach. Rolki zostały tak wyprofilowane, by rower zawsze kierował się w kierunku centrum wałka, a specjalnie opracowany system tłumienia nagłych ruchów rowerem pomoże Ci utrzymać równowagę nawet w początkowej fazie treningu.

  Po zakończonym treningu możesz Quick-Motion przechowywać w złożonej formie. To czyni z niego świetnego partnera do treningów domowych, który bez problemu zmieści się w szafie po zakończonej sesji treningowej.

  Dodając do Quick-Motion sensor Misuro B+ możesz korzystać z pomiaru takich danych jak prędkość, dystans, rytm serca, generowana moc i kadencja. Sensor pozwala na integracje Quick-Motion z najpopularniejszymi aplikacjami treningowymi na rynku.

  Inni klienci oglądali również