2 189,00 zł
2 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 189,00 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: 010-02694-41

Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central

2 189,00 zł
2 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 189,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 04-07.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central

  Oto Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central - Twój niezawodny partner podczas każdego treningu!

  Niezawodna nawigacja GPS pozwoli Ci na śledzenie swojej trasy i orientowanie się w terenie, bez względu na to, czy znajdujesz się na szosie, w górach czy na terenach miejskich. Dzięki precyzyjnym wskazaniom nawigacyjnym oraz intuicyjnemu interfejsowi, Garmin Edge 540 pozwoli Ci na bezproblemową eksplorację każdego terenu.

  Precyzyjne wskazówki dotyczące trasy

  Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central to nie tylko kompletny zestaw narzędzi treningowych, ale także niezawodny system nawigacji GPS. Dzięki niemu zawsze będziesz miał dokładną wiedzę na temat swojej pozycji na trasie oraz o tym, jak daleko jesteś od celu. Nawigacja jest bardzo precyzyjna i niezawodna, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zabłądzisz.

  Doskonałe narzędzie treningowe

  Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central to również doskonałe narzędzie treningowe. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do wielu funkcji, które pomogą Ci w lepszym dostosowaniu treningu do swoich potrzeb. Możesz między innymi śledzić swoją prędkość, kadencję, tętno, a także mierzyć swoje osiągi na różnych etapach trasy. To wszystko pozwoli Ci na lepsze dopasowanie treningu do swoich celów.

  Intuicyjny i łatwy w obsłudze

  Garmin Edge 540, Bundle, EU East + Central to również bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze system nawigacji. Posiada on intuicyjny interfejs, który umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji. Nawigacja działa bardzo płynnie i bez problemów, dzięki czemu możesz skupić się na samej jeździe.

  ZAWIERA WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

  W zestawie:
  Komputer rowerowy Edge 540
  Czujnik prędkości i rytmu 2
  Czujnik tętna HRM-Dual™
  Uchwyty (standardowy i zewnętrzny)
  Przewód USB
  Linka zabezpieczająca
  Dokumentacja

   

  Najważniejsze funkcje:

  Ładowanie solarne - Szkiełko ładujące Power GlassTM w wersji Solar wydłuża czas pracy baterii i zapewnia do 32 godzin intensywnej pracy lub do 60 godzin w trybie oszczędzania baterii

  Wielopasmowe GNSS - Technologia wielopasmowego GNSS zapewnia większą dokładność pozycjonowania i pozwala znaleźć drogę nawet w najtrudniejszych warunkach

  Spersonalizowane wskazówki treningowe - Codzienne wskazówki treningowe oraz spersonalizowane plany treningowe dostosowują się do kondycji użytkownika w oparciu o aktualne obciążenie treningowe, regenerację i nadchodzące zawody.

  Power Guide - Funkcja Power Guide umożliwia lepsze zarządzanie wysiłkiem, sugerując docelowe wartości mocy podczas całej trasy

  Real-Time Stamina - Funkcja Real-Time Stamina pozwala sprawdzić zapasy sił podczas wysiłku

  Poziom  wytrenowania - Pozwala określić mocne strony kolarskie i porównać swoje umiejętności z wymaganiami konkretnej trasy. Dzięki temu można skupić się na treningu i doskonaleniu w odpowiednich obszarach.

  Plener podjazdów Climbpro - Pozwala podejrzeć profil i stopień nachylenia nadchodzących podjazdów, aby lepiej rozłożyć siły. Funkcja ClimbPro jest dostępna podczas każdej jazdy – nie trzeba planować wcześniej kursów; działa na urządzeniu Edge i w aplikacji Garmin ConnectTM na smartfonie.

  Inni klienci oglądali również