219,00 zł
Kup na raty
Kod: 010-13102-00

Garmin Silikonowy pasek QuickFit Fenix 7s Czarny 20mm

219,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Garmin Silikonowy pasek QuickFit Fenix 7s Czarny 20mm

  Odnów swój zegarek Garmin z wymiennym paskiem QuickFit w kolorze czarnym. Szybko odświeżysz z nim wygląd swojego urządzenia i łatwo nadasz mu nowy, śmiały styl.

  Pasek został wykonany z silikonu, zapewniającego jego wytrzymałość i elastyczność, która wpływa na nieskrępowany komfort jego noszenia. Wyposażono go w możliwość precyzyjnego, stopniowego dostosowania i regulacji szerokości do ręki użytkownika, a dzięki czarnemu kolorowi jest on stylowy i uniwersalny, pozwalając na łatwe dopasowanie do każdego ubioru, dowolnej wersji kolorystycznej zegarka, czy innych noszonych akcesoriów.

  Montaż paska QuickFit nie wymaga użycia narzędzi. Podczas jego wymiany wystarczy wcisnąć go w miejsce montażowe kompatybilnego urządzenia, aby przywrócić blask zegarka, albo nadać mu nowego stylu z wykorzystaniem klasycznej i eleganckiej czerni.

  Zamocujesz go do urządzeń Garmin:

  Fenix 5S, 5S Plus;

  Fenix 6S, 6S Pro, 6S Sapphire, 6S Solar, 6S Pro Solar;

  Fenix 7S, 7S Solar, 7S Sapphire Solar;

  D2 Delta S;

  Descent Mk2S;

  Instinct 2S, 2S Solar.

  Inni klienci oglądali również