149,00 zł
Ładuję...
Wzrost Rozmiar
Od 46 cm do 51 cm One size

Kask dziecięcy Giant Liv Lena

149,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 08-13.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 12-18.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 13-20.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kask dziecięcy Giant Liv Lena

  Liv Lena to dziewczęcy kask rowerowy dla najmłodszych fanek dwóch (i nie tylko dwóch) kółek. Przygotuj z nim swoją pociechę na przygody i odkrywanie świata, i zadbaj o to co najważniejsze - czyli jej bezpieczeństwo.


  Kask wykonano w technologii in-mold z wykorzystaniem poliwęglanowej skorupy. Zapewnia to wytrzymałość kasku i podnosi jego żywotność. W samym kształcie, oprócz oczywiście dopasowania do dziecięcych rozmiarów, zadbano o bardziej wysunięty przód - zintegrowany daszek, który dodatkowo zwiększa ochronę w przedniej części.


  Poza ochroną zatroszczono się również o wygodę noszenia. W tym celu na górze wykonano 13 otworów wentylacyjnych, które zapewnią odpowiednią temperaturę i przewiewność pozwalającą na spędzenie w nim wielu godzin. Postawiono również na intuicyjny i prosty w obsłudze system samoregulacji Cinch Wrap, który wykorzystując elastyczny materiał ułatwia dopasowanie bez konieczności regulacji dodatkowym pokrętłem. Wygoda noszenia to także paski z zabezpieczeniem przed uszczypnięciem.


  Kask Liv Lena przystosowano do dzieci w wieku do około 5 roku życia. Rozmiar jest uniwersalny - dla obwodu głowy 46-51 cm. Poza dopasowaniem dopracowano też jego stronę wizualną, która przypadnie do gustu najmłodszym rowerzystkom i zapewni chęć jego użytkowania. Objęty jest programem wymiany kasków - bezpłatną wymianą w razie uszkodzenia wskutek wypadku.