315,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Kask dziecięcy Woom Kids 2

46-50 cm (XS)

50-53 cm (S)

53-56 cm (M)

Kask dziecięcy Woom Kids 2

315,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 04-10.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 06-17.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 06-17.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kask dziecięcy Woom Kids 2

  Woom Kids’ to kask rowerowy dla dzieci stworzony i dopasowany do ich potrzeb. To podstawowy element wyposażenia małego rowerzysty stojący za jego bezpieczeństwem.

  Dopasowano go wymiarami i kształtem do dziecięcych głów, a rozwiązaniami w taki sposób, by zapewnić im łatwe zakładanie i korzystanie z kasku. Głęboka skorupa wykonana w technologii in-mold dobrze zabezpiecza głowę okrywając jej tył i skronie, a dodatkowy daszek chroni twarz podczas upadku. Dzięki otworom wentylacyjnym zapewniono komfortowy przepływ powietrza, a wypełnienie przednich otworów siatką zabezpiecza przed dostaniem się do głowy różnego rodzaju większych odpadów i owadów. W kasku zastosowano magnetyczne zapięcie Fidlock, które jest bardzo proste w obsłudze, nawet w rękawiczkach, a paski poprowadzono tak, by nie przeszkadzały podczas noszenia. Wyposażono go również w pokrętło regulacyjne pozwalające na dopasowanie go do głowy i w wymienne wkładki o różnej grubości.

  Kask Woom Kids’ dostępny jest w różnych rozmiarach i kolorach. Jest zgodny z europejską normą dotyczącą kasków - EN 1078, ale również amerykańską US-16 CFR 1203, a jego design został uznany na świecie i zdobył liczne nagrody potwierdzające jego funkcjonalność i bezpieczeństwo.

  Inni klienci oglądali również