240,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Kask rowerowy Specialized Align II
Wzrost Rozmiar
52-56 cm S/M
56-60 cm M/L
59-62 cm XL

Kask rowerowy Specialized Align II

240,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 25-27.09 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 27.09-03.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 28.09-05.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kask rowerowy Specialized Align II

  Zupełnie nowa, ulepszona wersja uznanego kasku Specialized. 
  Kask rowerowy Specialized Align II wyróżnia się zaawansowaną technologią, znaczącą ochroną i atrakcyjnym wyglądem w niskiej cenie. 
  Specialized jako czołowy światowy producent rowerów zna potrzeby kolarzy oraz w pełni korzysta ze swoich zasobów, aby tworzyć najlepsze produkty na rynku. 
  Kask rowerowy Specialized Align II chroni Cię przed uderzeniami i naciskiem z różnych stron - wbudowany system MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) to opatentowana technologia, przy której tworzeniu brali udział najlepsi badacze. Przeprowadzone testy pozwoliły stworzyć warstwę, która ochroni Cię w wypadkach. MIPS sprawdzi się w różnych sytuacjach. 
  Do tego dochodzi atrakcyjny projekt oraz idealne dopasowanie - kask rowerowy Specialized Align II jest dostępny w trzech rozmiarach i wyposażony w system Tri-Fix dla największej stabilności. Wyregulujesz i dopasujesz paski bez trudu, niezależnie od rozmiaru i kształtu Twojej głowy. 
  Specjalnie formowane elementy skorupy zwiększają ogólną wytrzymałość, a jednocześnie obniżają masę. Kask Specialized Align II jest lekki i skuteczny. 
  Ma również odblaski, żeby zwiększyć Twoją widoczność po zmroku i w zmiennych warunkach na trasie.
  Do tego dochodzi dedykowany system 4th Dimension Cooling System, który poprawia wentylację i zapewnia Ci oddech.