1 600,00 zł
Ładuję...
Rozmiar Obwód głowy
S 54-55 cm
M 56-57 cm
L 58-59 cm

Kask rowerowy Specialized Gambit

1 600,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 08-13.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 12-18.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 13-20.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kask rowerowy Specialized Gambit

  Zdefiniuj na nowo swoją strefę komfortu. Aby stworzyć pełną twarz z certyfikatem DH z wentylacją i dopasowaniem półskorupy, nasz zespół projektantów przyjął w pełni zintegrowane podejście podczas tworzenia Gambit. Każdy komponent został zaprojektowany przy użyciu kompleksowego podejścia, co dało naprawdę przełomową wydajność, w której Gambit zapewnia więcej niż tylko sumę jego części.

  Zgodny z amerykańskim standardem bezpieczeństwa CPSC dla kasków rowerowych dla osób w wieku 5 lat i starszych.

  • Łączy w sobie lekką skorupę z włókna węglowego, strukturalną podkładkę z poliwęglanu i pięć zoptymalizowanych kawałków pianki o docelowej gęstości (zgłoszenie patentowe) w celu zmniejszenia wagi, zoptymalizowanego dopasowania i lepszej wentylacji. Certyfikat ASTM DH (1952).
  • Dostosuj bardziej precyzyjne, spersonalizowane dopasowanie dzięki regulowanemu zintegrowanemu systemowi dopasowania Gambit, który uwzględnia różnice w kształcie głowy i podstawie potylicznej.