899,00 zł
1 400,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: Kask rowerowy Specialized S-Works Prevail II
Rozmiar Wymiar
S 51 - 56 cm
M 55 - 59 cm
L 59 - 63 cm

Kask rowerowy Specialized S-Works Prevail II

899,00 zł
1 400,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kask rowerowy Specialized S-Works Prevail II

  Kiedy postanowiliśmy ulepszyć oryginalny S-Works Prevail, wiedzieliśmy, że mamy sporo pracy. Jak możemy ulepszyć branżowy punkt odniesienia w zakresie dopasowania, wentylacji i komfortu? Słuchając kolarzy. Dzięki temu zdaliśmy sobie sprawę, że było kilka aspektów oryginalnego Prevail II, które wymagały zmiany, a największym żądaniem było zaprojektowanie niższego profilu.

  Połączyliśmy siły z badaczami MIPS, aby przedstawić MIPS SL — nową, ultralekką i niezwykle wygodną wersję MIPS, dostępną wyłącznie w kaskach Specialized. W MIPS SL zintegrowaliśmy technologię MIPS z samą wyściółką kasku. Minimalistyczny system mocowania MIPS SL zapewnia obrót o 10 do 15 milimetrów w każdym kierunku i oferuje te same korzyści w zakresie ochrony mózgu, co inne wersje MIPS, jednocześnie wprowadzając nowy poziom komfortu i oszczędności masy.

  Pomyśleliśmy sobie, że „myślenie na wielką skalę nie powinno skutkować większymi hełmami”, więc wraz z Prevail postanowiliśmy udowodnić, że wielkie pomysły mogą przychodzić w mniejszych opakowaniach. Wszystko zaczyna się od naszej opatentowanej konstrukcji EPS, która opiera się na piance o różnej gęstości, która jest połączona z tkanym automatycznie szkieletem wzmocnionym aramidem. Wiąże się to ze zmniejszeniem ogólnego rozmiaru, tworząc mniejszy profil, który lepiej pasuje do głowy, co zapewnia większe bezpieczeństwo.

  Ma również głębokie kanały wewnętrzne, które są wyrównane od przodu i do tyłu , dzięki czemu wlot i wylot powietrza jest zoptymalizowany pod kątem niezrównanego chłodzenia całej głowy. W tunelu Win Tunnel odkryliśmy, że te nowe projekty pozwoliły zaoszczędzić sześć sekund na dystansie 40 km w porównaniu ze „standardowym” kaskiem szosowym. Kolejną wyróżniającą cechą S-Works Prevail II jest system Gutter Action, który zarządza przepływem potu, utrzymując go z dala od oczu i ściekając z poduszek na skroni.

  W końcu, S-Works Prevail II to najbardziej kompletny, lekki kask wyścigowy, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy — idealny na gorące, górskie przejażdżki i płaskie, wietrzne odcinki.

  • Nowy MIPS SL to najlżejsza, najlepiej wentylowana ochrona MIPS, dostępna wyłącznie w kaskach Specialized.
  • Opatentowana konstrukcja EPS o różnej gęstości pomaga pochłonąć energię uderzenia.
  • Opatentowany szkielet wzmocniony aramidem zapewnia wewnętrzne wsparcie EPS, aby pomóc w pochłąnianiu energii uderzenia.
  • Ultralekki system dopasowania Mindset HairPort II z mikropokrętłem z regulacją wysokości dla idealnego dopasowania.
  • Mega Mouthport optymalizuje chłodzenie i odparowywanie potu.
  • Aeorodynamiczny design
  • System 4th Dimension Cooling z głębokimi kanałami wewnętrznymi, dużymi otworami wentylacyjnymi i otworami wylotowymi.
  • Cienka, miękka i lekka taśma 4X DryLite nie rozciąga się pod wpływem potu ani wody.
  • Ten kask jest kompatybilny z ANGi. Mocowanie pozwala na łatwy montaż ANGi.
  • Do kupienia osobno czujnik ANGi zapewnia Tobie i Twoim bliskim spokój ducha jak nigdy dotąd. W połączeniu z naszą aplikacją Specialized Ride czujnik ANGi oceni siły działające na kask w razie wypadku i, jeśli to konieczne, wyśle wiadomość tekstową do określonych kontaktów z Twoją lokalizacją.
  • Elementy odblaskowe poprawiają widoczność po zmroku.
  • Opatentowana osłonka na zatrzask.
  • Z systemem MIPS.
  Inni klienci oglądali również