Szosowe

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Bestseller
  Uniwersalny rozmiar - design umożliwia łatwe dopasowanie do różnych rozmiarów głowy. System Headset SX zapewnia perfekcyjne, bezpieczne i łatwe dopasowanie. 
  179,00 zł
 2. Bestseller
  Zaawansowane funkcje, m.in. system chłodzenia 4th Dimension i opatentowana osłona na zatrzask, potwierdzona certyfikatem ochrona i stylowy design czynią z Chamonix idealny kask dla każdego. Uniwersalny rozmiar - design umożliwia łatwe dopasowanie do różnych rozmiarów głowy. 
  219,00 zł
 3. Raty 0%
  Echelon - stylowy i szybki wygląd oraz kompaktowy, nieodstający od głowy profil. Poprawiona wentylacja i ergonomia gwarantują perfekcyjne dopasowanie, komfort i odpowiednie chłodzenie. Kask ten ma wszystko, co tak naprawdę liczy się na szosie.
  359,00 zł
 4. Promocja Raty 0%
  Echelon - stylowy i szybki wygląd oraz kompaktowy, nieodstający od głowy profil. Poprawiona wentylacja i ergonomia gwarantują perfekcyjne dopasowanie, komfort i odpowiednie chłodzenie. Kask ten ma wszystko, co tak naprawdę liczy się na szosie
  303,20 zł 379,00 zł
 5. Bestseller Raty 0%
  Wyścigowy design, znany ze świetnego dopasowania, w przystępnej cenie. Propero 3, posiadający funkcje podobne do S-Works Prevail, takie jak system mocowania Tri-Fix i chłodzenie 4th Dimension Cooling, zapewnia efektywność w przystępnej cenie.
  429,00 zł
 6. Promocja Raty 0%
  Kask szosowo/MTB Circuit ma konstrukcję wyścigową, jest wytrzymały, lekki, i daje możliwość pełnej regulacji.
  367,20 zł 459,00 zł
 7. Promocja Raty 0%
  Wyścigowy design, znany ze świetnego dopasowania, w przystępnej cenie. Propero II, posiadający funkcje podobne do S-Works Prevail, takie jak system mocowania Tri-Fix i chłodzenie 4th Dimension Cooling, sprawdzi się przy intensywnej jeździe szosowej. System Headset SL z czterema ustawieniami wysokości i mini pokrętłem, zapewniającym łatwą...
  399,20 zł 499,00 zł
 8. Promocja Raty 0%
  Pozostań na szosie dłużej dzięki lekkiemu, wzmocnionemu kompozytami kaskowi do jazdy szosowej Specter. Korzystając z wewnętrznych kanalików, kask wciąga powietrze do wewnątrz i schładza głowę, dzięki czemu zachowasz zimną krew podczas trudnych treningów i gorących wyścigów na 100 km.
  439,20 zł 549,00 zł
 9. Promocja Raty 0%
  Prostota i czysty design kasku Airnet, uzupełnione o szereg praktycznych funkcji, pozwalają stylowo wyruszyć na spotkanie z przygodą.
  447,20 zł 559,00 zł
 10. Promocja Raty 0%
  Podnieś rangę przejażdżek grupowych i czuj się pewnie przecierając szlaki w kasku do jazdy szosowej Circuit MIPS. 
  479,20 zł 599,00 zł
 11. Raty 0%
  W świecie kasków obowiązuje reguła, której hołduje większość producentów: z czterech cech - aerodynamiki, ładnego wyglądu, niskiej masy i wentylacji - wybierają dwie i uznają kask za gotowy. My jak zwykle nie idziemy na kompromisy i niestrudzenie wprowadzamy kolejne innowacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci takie cuda, jak...
  799,00 zł
 12. Promocja Raty 0%
  Zapomnisz, że masz go na głowie. Ale konkurencja nie. Nasz kask Velocis czuje się tak samo dobrze na twojej głowie jak w zawodowym peletonie. Velocis oferuje zaawansowany szkielet w technologii in-mold, system regulacji dopasowania jednym palcem i przełomową, zdejmowaną osłonę NeoVisor.
  719,20 zł 899,00 zł
 13. Promocja Raty 0%
  Podążaj drogą zwycięzców dzięki aerodynamicznemu kaskowi do jazdy szosowej zapewniającemu dobrą wentylację. Kask szosowy Ballista zapewnia technologię MIPS – czyli wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami. 
  719,20 zł 899,00 zł
 14. Promocja Raty 0%
  Kask S-Works Evade Tri ma wspólne korzenie z najszybszym kaskiem do czasówek na świecie - S-Works McLaren TT. Różni się od niego magnetycznym zapięciem, które usprawnia manipulację i pozwala zaoszczędzić cenne sekundy w trakcie zmian. Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad nowym modelem, chcieliśmy stworzyć kask...
  799,20 zł 999,00 zł
 15. Raty 0%
  S-Works Prevail II to nasz najbardziej kompletny lekki kask wyścigowy. Łączy najlepszą możliwą wentylację z aerodynamicznym designem oraz ultralekką konstrukcją, co stawia go na czele stawki uniwersalnych kasków szosowych.
  999,00 zł
 16. Raty 0%
  Limitowana edycja najwyższego modelu kasku S-works Prevail. Piękne malowanie, upamiętniające trzecie już zwycięstwo Petera Sagana w mistrzostwach świata na rowerze szosowym. Edycja bardzo mocno limitowana do 200 sztuk na całym świecie!
  999,00 zł
 17. Raty 0%
  S-Works Prevail Evade to optymalny, aerodynamiczny kask wyścigowy, łączący świetną wentylację, testowany w tunelu aerodynamicznym opływowy kształt i ultralekką konstrukcję - najlepszy na czasówki.
  999,00 zł
 18. Raty 0%
  Kask S-Works Evade Team ma wspólne korzenie z najszybszym kaskiem do czasówek na świecie - S-Works McLaren TT. Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad nowym modelem, chcieliśmy stworzyć kask nieustępujący aerodynamiką najlepszym kaskom czasówkowym.
  999,00 zł
 19. Raty 0%
  S-Works Prevail to optymalny, lekki kask wyścigowy, łączący znakomitą wentylację i aerodynamiczny design z ultralekką konstrukcją, by zapewnić wszechstronność i efektywność. Nowa wersja została wyposażona w jeszcze wygodniejsze wkładki, by stworzyć kask marzeń każdego ambitnego szosowca. Opatentowana konstrukcja z pianki EPS o...
  1 099,00 zł
 20. Promocja Raty 0%
  Ustaw się tak, by osiągnąć lepszy wynik w czasówce lub podczas triathlonu. Nie ma szybszej aerodynamicznej formy niż w przypadku kasku Aeolus. Sprawdzaliśmy go przy różnych ułożeniach głowy, aby upewnić się, że dostaniesz wydajność niezbędną do bicia rekordów - osobistych i trasy.
  959,20 zł 1 199,00 zł
 21. Raty 0%
  Najbardziej zaawansowana, testowana w tunelu aerodynamika i wentylacja, zdejmowana owiewka i ultralekka konstrukcja - S-Works TT to niezawodna broń w starciu z czasem.
  1 399,00 zł

There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text.

Look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. There are many variations of passages of Lorem Ipsum avail able

Zobacz jako Lista Siatka
Ustaw kierunek malejący
na stronę