3 959,20 zł
4 949,00 zł
Ładuję...

Koło szosowe Bontrager Aeolus RSL 62 TLR pod hamulce tarczowe

3 959,20 zł
4 949,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Koła Aeolus RSL 62 firmy Bontrager stworzono z myślą o najbardziej wymagających rowerzystach. Ich instalacja pozwoli cieszyć się szybszą jazdą, przy jednoczesnym zachowaniu stabilności. W kołach zastosowano opony TLR, o wadze zdecydowanie niższej od opon standardowych.

  Prędkość, wytrzymałość oraz stabilność kół jest na tak wysokim poziomie, dzięki użyciu przez producenta najwyższej jakości elementów. Aeolus RSL 62 stworzono z karbonu, który sprawia, że koła są lżejsze, szybsze i odporniejsze od kół aluminiowych. Średnica obu kół wynosi 700C. Przednie koło jest nieco lżejsze od tylnego, ich waga wynosi kolejno 700 i 820g. Tylne koło jest kompatybilne z kasetami szosowymi Shimano oraz SRAM, z 10 lub 11 rzędami.  Obręcz wykonano z włókna węglowego OCLV RSL – zdecydowanie najlepszego pod kątem lekkości i wytrzymałości wśród dostępnych na rynku tworzyw.

  Opony Tubeless Ready (TLR) na tle opon standardowych wyróżnia lekkość, co oczywiście przyczynia się do możliwości rozwinięcia większej prędkości. Szybkość reguluje również wewnętrzna szerokość 23mm, usprawniając połączenie pomiędzy oponą i obręczą. Ledwo dostrzegalny ciężar piastów wspiera koła w płynnej i bezgłośnej jeździe. Całość konstrukcji wykreowano poprzez modelowanie trójwymiarowe.

  Doskonale odnajdą się na szosach, gdzie każda sekunda ma szczególne znaczenie. Pozwolą doznać nowego wymiaru aerodynamiki podczas jazdy na rowerze. Zestaw kół Aeolus RSL 62 Bontrager znajdują się pod ochroną (program ochrony kół Carbon Care), co zapewnia naprawę/wymianę w przypadku niespodziewanej awarii.