71,18 zł
94,90 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Licznik rowerowy Cateye Velo 9 CC-VL820

Licznik rowerowy Cateye Velo 9 CC-VL820

71,18 zł
94,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-22.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Licznik rowerowy Cateye Velo 9 CC-VL820

  Zaawansowane funkcje dla każdego rowerzysty

  Licznik rowerowy Cateye Velo 9 to kompaktowe urządzenie, które stanowi idealne rozwiązanie dla rowerzystów na każdym poziomie zaawansowania. Wyposażony w 9 kluczowych funkcji, w tym pomiar prędkości aktualnej, średniej i maksymalnej, dystans dzienny oraz ogólny, czas jazdy, zużycie kalorii, zegar (w formacie 12/24h) oraz unikalną funkcję obliczania ilości niewyprodukowanego CO2, jest to wszechstronne narzędzie, które pomoże Ci monitorować postępy i dbać o środowisko. Dzięki tym funkcjom użytkownik może nie tylko śledzić swoje osiągnięcia i postępy w treningu, ale także być bardziej świadomy wpływu swojej aktywności na środowisko naturalne.

  Intuicyjna obsługa i łatwy montaż

  Cateye Velo 9 wyróżnia się prostotą użytkowania oraz łatwością montażu, co czyni go dostępnym dla każdego rowerzysty, niezależnie od poziomu doświadczenia. Uniwersalny system montażu uchwytu i czujnika prędkości gwarantuje, że licznik można szybko i bezproblemowo zamocować na większości rowerów. Automatyczne funkcje start/stop oraz oszczędzania baterii znacznie podnoszą komfort użytkowania, eliminując potrzebę ręcznego resetowania urządzenia przy każdym postoju, a duży ekran zapewnia wyraźny i łatwy do odczytania wyświetlacz wszystkich kluczowych danych.

  Motywacja i kontrola nad treningiem

  Z dodatkową funkcją porównywania prędkości aktualnej do średniej, Cateye Velo 9 staje się nie tylko narzędziem do monitorowania danych, ale także motywującym partnerem treningowym. Możliwość śledzenia i porównywania swoich wyników w czasie rzeczywistym pozwala na efektywniejsze planowanie treningów i dostosowanie intensywności jazdy do indywidualnych celów. Czy to przygotowania do zawodów, poprawa kondycji czy po prostu cieszenie się codzienną jazdą, licznik Cateye Velo 9 zapewnia wszystko, co potrzebne do osiągnięcia tych celów, stając się niezastąpionym towarzyszem każdego rowerzysty.

  Inni klienci oglądali również