156,75 zł
209,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 209,00 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: 410000006

Licznik rowerowy Giant Axact 13W bezprzewodowy

156,75 zł
209,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 209,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 03-07.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Licznik rowerowy Giant Axact 13W bezprzewodowy

  Giant Axact 13W - nowoczesność i funkcjonalność

  Giant Axact 13W to zaawansowany licznik rowerowy, który łączy w sobie nowoczesne technologie z intuicyjnością w obsłudze. Wyposażony w 13 funkcji, pozwala na dokładne monitorowanie osiągnięć podczas jazdy na rowerze. Od podstawowych danych takich jak prędkość, dystans czy czas podróży, po bardziej zaawansowane funkcje jak obliczanie spalonych kalorii, ten licznik jest niezastąpionym narzędziem dla każdego pasjonata dwóch kółek. 

  Precyzja inteligentnych pomiarów licznika Axact 13W

  Licznik rowerowy bezprzewodowy Giant Axact 13W zapewnia precyzję pomiarów w każdych warunkach. Jego innowacyjna funkcja automatycznego rozróżniania między jazdą a zatrzymaniem pozwala na dokładne śledzenie czasu i dystansu tylko podczas jazdy. Wyświetlacz o dużych cyfrach oraz funkcja podświetlenia sprawiają, że odczyt danych jest prosty nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Ponadto, łatwo zdejmowana pokrywa baterii oraz prosty wskaźnik rozładowania baterii gwarantują, że licznik będzie zawsze gotowy do działania.

  Licznik Giant Axact 13W - aż 13 funkcji w jednym miejscu

  Analiza swoich osiągnięć na rowerze nigdy nie była tak prosta. Dzięki licznikowi bezprzewodowemu Giant Axact 13W możesz śledzić wszystkie kluczowe parametry swojej jazdy. Funkcja porównania prędkości chwilowej do średniej pozwala na ocenę własnej wydajności w czasie rzeczywistym, a obliczanie spalonych kalorii pozwala na kontrolę kondycji fizycznej i osiąganych efektów treningowych. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy weekendowym rowerzystą, Giant Axact 13W dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji, które pomogą Ci w pełni cieszyć się jazdą.

  Licznik rowerowy Giant Axact 13W bezprzewodowy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać każdą minutę spędzoną na rowerze. Dzięki niemu masz dostęp do precyzyjnych danych, które pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele i cieszyć się każdą przejechaną trasą. Wybierz jakość i doświadczenie marki Giant i śledź swoje osiągnięcia na rowerze z nową precyzją!

  *Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym czasie i bez uprzedzenia, w odniesieniu do wyposażenia, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.*

  Specyfikacja: 

  • Liczba funkcji: 13 (m.in.: prędkość średnia, chwilowa, maksymalna, dystans dzienny, dystans całkowity, czas jazdy, całkowity czas jazdy, porównanie prędkości chwilowej do średniej)
  • Automatyczne wykrywania jazd (uruchamianie/zatrzymywanie/uśpienie): tak
  • Licznik spalonych kalorii: tak
  • Bezprzewodowy: tak
  • Wskaźnik rozładowania baterii: tak
  • Pokrywa baterii: łatwo zdejmowana przy użyciu np. monety
  Inni klienci oglądali również