105,00 zł
Kup na RATY 0%
Kod: Manetka do sztycy Giant Contact Switch i Switch SL

Manetka do sztycy Giant Contact Switch i Switch SL

105,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-23.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Manetka do sztycy Giant Contact Switch i Switch SL

  Pełna kontrola z wygodą obsługi

  Manetka do sztycy Giant Contact Switch i Switch SL to niezbędne narzędzie dla każdego rowerzysty pragnącego pełnej kontroli nad wysokością swojej sztycy. Dzięki intuicyjnej obsłudze i płynnej reakcji, manetka Giant Contact Switch i Switch SL umożliwia szybką i płynną zmianę wysokości siodła podczas jazdy. To pozwala na dostosowanie się do zmieniającego się terenu lub warunków na trasie, zapewniając maksymalny komfort.

  Wytrzymała konstrukcja zapewniająca niezawodność

  Wykonana z solidnych materiałów, manetka Giant Contact Switch gwarantuje nie tylko trwałość, ale także niezawodność działania. Zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom intensywnego użytkowania, zapewnia długotrwałą wydajność nawet w trudnych warunkach terenowych.

  Uniwersalność kompatybilności z różnymi modelami

  Ta manetka jest kompatybilna z szeregiem modeli Giant Contact Switch i Switch SL, co oznacza, że niezależnie od Twojego roweru, możesz cieszyć się równie efektywną kontrolą wysokości sztycy. Jest to wszechstronne narzędzie, które umożliwia personalizację do Twoich potrzeb.

  Specyfikacja

  • Nowa, ergonomiczna manetka do sztyc regulowanych Contact Switch i Switch SL
  • Dostępne wersje: do rowerów z napędem 1x i 2/3x
  Inni klienci oglądali również