229,00 zł
Ładuję...

Manetka sztycy E*Thirteen Vario 1x z obejmą

229,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  E*Thirteen manetka sztycy Vario 1X Vario to zupełnie nowa konstrukcja, która stanowi idealne uzupełnienie nowej sztycy Vario Infinite lub innej sztycy uruchamianej linką! Dźwignia z regulacją położenia obraca się na dwóch maszynowych łożyskach, co zapewnia płynne i lekkie działanie. Przyczepny materiał na dźwigni zapewnia pewną obsługę w każdych warunkach. Dźwignię Vario 1x zwieńcza wytrzymały aluminiowy korpus. Jest kompatybilny z Matchmaker ™ i doskonale integruje się ze wszystkimi popularnymi dźwigniami hamulca. Korpus manetki Vario 1X posiada trzy pozycje mocowania obejmy, aby idealnie dopasować ją do konfiguracji kokpitu i preferencji użytkownika.

  Kompatybilność: wszystkie sztyce aktywowane za pomocą linki.

  Mocowanie: obejma na kierownicę lub Sram Matchmaker

  Waga: 73g

  W komplecie: manetka, linka, pancerzyk, instrukcja

  Cechy: Papier ścierny na dźwigni dla większej przyczepność, ergonomiczna dźwignia jak do zmiany przerzutek, w pełni regulowane położenie dźwigni, dwa łożyska maszynowe dla płynnego obrotu.