25,42 zł
29,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,90 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: W582439

Mocowanie uchwytu kabla Trek Domane Blendr

25,42 zł
29,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,90 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Mocowanie uchwytu kabla Trek Domane Blendr

  Uchwyt Blendr Cable Wrangler Mono

  Trek Domane Blendr Cable Wrangler Mono Mount to uchwyt do prowadzenia przewodów kompatybilny z mostkami w systemie Blendr. Pomaga schludnie i w opływowy sposób zamocować kable w rowerach z wewnętrznie prowadzonymi linkami.

  Konstrukcja i zastosowanie

  Mocowanie Cable Wrangler zakłada się na kompatybilnym mostku. W jego dolnej części znajduje się uchwyt, w którym można poprowadzić przewody hamulcowe, czy pancerze z linkami do przerzutek. Takie rozwiązanie ułatwia ich uporządkowanie, zwłaszcza w rowerach z ramami wyposażonymi w wewnętrzne prowadzenie linek, szczególnie jak rowery szosowe z serii Trek Domane. Poprowadzone z jego użyciem przewody podnoszą estetykę i wpływają korzystnie na aerodynamikę roweru. Korzystny pod względem wyglądu jest natomiast również fakt pokrycia całego otworu z przodu mostka przez kształt mocowania Cable Wrangler.

  Kompatybilność

  Uchwyt Blendr Cable Wrangler Mono Mount został przystosowany do montażu na mostkach Bontrager Pro oraz Elite. Jego budowa uniemożliwia jednoczesne założenie dodatkowych akcesoriów w systemie Blendr.