Odwiedź nasze
Centrum Rowerowe

25 lat doświadczenia

Pierwszy sklep Centrum Rowerowego Sprint powstał w 1991 roku i od początku działalności był ukierunkowany na dostarczanie Klientom najwyższej jakości rowerów oraz części rowerowych renomowanych światowych producentów. Trzonem oferty były rowery marki Giant i Wheeler, które w tamtych czasach stanowiły czołówkę technologiczną w rowerowym świecie.


W miarę upływu lat, marka Sprint stała się liderem w segmencie rowerów wysokiej klasy. Zorientowani doradcy oraz wykwalifikowani i doświadczeni serwisanci rowerowi, z łatwością zarażali swoją pasją Klientów. Po paru latach zaczęły się wspólne zbiórki i kręcenie pierwszych kilometrów po okolicznych szosach i Puszczy Knyszyńskiej. W tamtym okresie powstały również plany stworzenia najlepszego sklepu rowerowego w Polsce.

Centrum Rowerowe Sprint w liczbach

1200

Metrów kwadratowych powierzchni ekspozycji

500

Modeli najlepszych rowerów

60

Marek rowerów, części, akcesoriów i odzieży

18

Wykwalikowanych pracowników

Zobacz jak wygląda nasz sklep

Shimano Service Center

Naprawy bieżące rowerów

Przeglądy gwarancyjne

Przeglądy okresowe

Serwis amortyzatorów rowerowych

Zaplatanie kół

Montaż rowerów na indywidualne zamówienie

Bike Fitting Studio

Twoje ciało jest niepowtarzalne i taki też powinien być Twój rower. Body Geometry pozwala połączyć rowerzystę z jego bicyklem w jeden spójny organizm. Rower, na którym wygodnie się siedzi, zawiezie Cię szybciej i dalej. Im mniej myślisz o samym rowerze, tym więcej czasu pozostaje na radość z jazdy. Podstawą optymalnych wrażeń z jazdy na rowerze w każdym terenie jest prawidłowo dobrana pozycja. Pozycja, która pozwoli pokonywać podjazdy z mniejszym wysiłkiem i doda pewności siebie przy pędzie w dół. Dzięki kompleksowej wiedzy z zakresu biomechaniki i po zapoznaniu się z Twoim stylem jazdy, nasz specjalista Body Geometry Fit będzie w stanie określić optymalną pozycję. Body Geometry Fit to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów indywidualnego dopasowania roweru do użytkownika.


Body Geometry Fit jest kompleksową metodą indywidualnego dopasowania roweru do potrzeb, umiejętności i wymagań kolarza. Powstała dzięki bliskiej współpracy z jednym z czołowych badaczy na polu medycyny sportowej, założycielem słynnego Boulder Center for Sports Medicine, doktorem Andy Pruittem. Pozwala połączyć wiedzę medyczną i biomechaniczną i wykorzystać do maksimum zalety produktów Body Geometry w każdym punkcie kontaktu z rowerem. W efekcie każdy kolarz otrzymuje rower idealnie dopasowany do swojej budowy ciała, umiejętności, doświadczenia i kondycji fizycznej. Nasze studio wyposażone zostało w nowoczesną technologię Retül.


Nowe narzędzie Body Geometry Fit, zaprezentowane przez firmę Retül, jest obecnie zoptymalizowane pod kątem BG Fit. Oparte jest o oprogramowanie, zbierające dane z czujników na ciele rowerzysty i tworzące trójwymiarowy obraz wideo. Dzięki niemu specjalista Body Geometry Fit ma do dyspozycji wszelkie szczegóły dotyczące pozycji kolarza na siodełku i może zacząć ją optymalizować.

Więcej o fittingu

Bike Fitting Studio

Jesteśmy tutaj