Ładuję...

Dodano do koszyka:

Zanim wyruszysz na pierwszą przejażdżkę swoim nowym rowerem zaopatrz się jeszcze w:

Przejdź do koszyka

Złgoś się!
Napisz do nas na: sklep@sprint-rowery.pl

W treści podaj:

  • Imię i nazwisko:
  • Adres email:
  • Numer telefonu:
  • Interesujący Cię termin:
  • Czy przyjedziesz z własnym rowerem?:


Wypełnij i przynieś ze sobą (można też wypełnić na miejscu):


Koniecznie zapoznaj się z regulaminem: Pobierz regulamin


Sprawdź wolne terminy pod tym linkiem: Terminarz zgłoszeń

 


Tabela wyników (mężczyźni):

Imię i nazwisko Wynik (minuty:sekundy:milisekundy)
1. Artur Kubiński 12:35.93
2. Krystian Kalinowski  13:00.12
3. Sebastian Kłosiński 13:03.98
4. Paweł Grabowski 13:04.58
5. Kamil Karwat 13:05.24
6. Kornel Karbowniczek 13:07.67
7. Seweryn Dąbrowski 13:11.98
8. Dawid Bojarczak 13:14.91
9. Piotr Kirpsza 13:21.44
10. Dariusz Jelski 13:23.00
11. Waldemar Sadowski 13:35.05
12. Łukasz Gajda 13:35.24
13. Michał Bojarczak 13:37.00
14. Krzysztof Duszyński 13:40.96
15. Michał Domalewski 13:46.03
16. Ryszard Cimoszuk 13:46.76
17. Łukasz Michalczuk 13:46.87
18. Kacper Koziołkiewicz 13:50.07
19. Viktor Muryhin 13:53.23
20. Dawid Ajvazi 13:55.13
21. Tomasz Gogol 13:59.10
22. Sławomir Oman 13:59.40
23. Tomasz Wyszołmirski   14:03.00
24. Sławomir Masłowski 14:03.26
25. Krzysztof Lewońko 14:05.04
26. Mariusz Macegoniuk 14:06.16
27. Andrzej Masłowski 14:07.95
28. Damian Klimowicz 14:12.72
29. Grzegorz Zawadzki 14:15.21
30. Tomasz Suhak 14:49.06
31. Kamil Kondraciuk  15:01.60
32. Rafał Owczarek 15:09.11
33. Tomasz Barnczarek 15:32.68
34. Kacper Wieczorek 15:33.69
35. Maciej Brzostek   16:04.01
36. Michał Maciorowski 16:12.86
37. Sebastian Kownacki   16:36.20
Wyróżnione wyniki (poza stawką):
Michał Kamiński 11:53.13




Tabela wyników (kobiety):

Imię i nazwisko Wynik (minuty:sekundy:milisekundy)
1. Paulina Jach 13:37.29
2. Sandra Kopiczko 14:15.28
3. Elżbieta Jelska 14:41.30
4. Monika Olizarowicz 14:50.45
5. Kinga Kozłowska 14:51.05
6. Magdalena Knap 15:05.23
7. Maja Smolińska 15:31.65
8. Paulina Owczarek 15:32.11
9. Dorota Siemieniuk 15:36.01
10. Julia Rogowska 16:56.50
11. Renata Owczarek 17:36.59





Fundatorzy: