119,90 zł
Ładuję...

Okulary Alpina Defey HR/ black matt

119,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 04-07.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 06-12.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 07-14.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Okulary Alpina Defey HR/ black matt

  Smukłe, proste i dobre. Defey w wersji z otwartą na dole ramką szczególnie dobrze nadaje się dla szczupłych twarzy. Z drugiej strony zakres zastosowań jest szeroki: piesze wycieczki, jazda na rowerze, sporty wodne, jedzenie lodów, Defey jest doskonały do wszystkiego. Miękkie końcówki zauszników i noski gwarantują wygodę noszenia i dobre dopasowanie podczas wszystkich czynności. Lustrzane soczewki gogli odbijają promienie podczerwone, zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV i oferują odcień firmy Cat. 1 do kat. 3 w zależności od wersji soczewki.

   

  Soczewka:

  CERAMIC - Ceramiczny materiał sprawia, że okulary są nietłukące i odporne na zarysowania.

  MIRROR – Ochrona przed promieniom podczerwonym.

  DECENTRALNE  SOCZEWKI  - Wyraźne, niezakłócone widzenie bez zniekształceń.

   

  Ramka:

  2 COMPONENT DESIGN - Połączenie mocnej ramki z miękkimi końcówkami zauszników i noskami poprawia dopasowanie i komfort okularów.

  OPTICAL GLAZING – ramka posiada możliwość wymiany szkieł na korekcyjne u optyka 

  OPTIMIZED AIRFLOW - Zakrzywione soczewki w połączeniu z niebezpośrednim przepływem powietrza zapewniają radość korzystania z szybkich sportów na świeżym powietrzu bez zaparowanych szkieł.

   

  Parametry:

  Szerokość  –  14,3 cm

  Wysokość – 4,7 cm

  Długość zausznika – 15,0 cm

  Waga – 27 g