32,90 zł
Kod: AR00246

Olej Morgan Blue Rolls Pro 50ml

32,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 25-29.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Olej Morgan Blue Rolls Pro 50ml

  Wysoce skuteczny

  Morgan Blue Rolls Pro to wysoce skuteczny olej przeznaczony do smarowania między innymi pracujących części rowerowych, przede wszystkim łańcuchowych i łożyskowych. Nadaje się do zastosowania na ruchome części rowerowe i jest bardzo skuteczny nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Pojemność produktu to 50 ml, który jest sprzedawany w poręcznych butelkach.

  Unikalna technologia

  Unikalna technologia smaru Morgan Blue Rolls sprawia, że produkt jest wysoce skuteczny i bardzo wydajny. Już niewielka ilość tego produktu wystarczy, aby pracujące w wyniku tarcia części rowerowe działały harmonijnie i stabilnie przez długie miesiące. Smar pozostawia trwałą powłokę na powierzchniach części rowerowych dzięki czemu zmniejsza tarcie oraz zapewnia ochronę przed wodą i brudem.

  Specjalnie dobrane dodatki

  Olej Morgan Blue Rolls posiada unikatową formułę smarną. Zawiera specjalnie dobrane dodatki, które skutecznie zmniejszają tarcie współpracujących części oraz tym samym zwiększają płynność pracy łańcucha, łożysk oraz pracujących biegów rowerowych. Olej powinien być stosowany zawsze po dokładnym umyciu smarowanych części ruchomych.

  Zastosowanie Blue Rolls

  Smar Blue Rolls powinien być stosowany do smarowania łańcucha, układów napędowych, łożysk oraz innych ruchomych części roweru. Jest to idealny produkt mający zastosowanie zarówno do wyścigów szosowych, od których wymagana jest płynna i niezawodna dynamika pracujących układów mechanicznych, jak również górskich wyczynowych rajdów, gdzie bardzo istotna jest ochrona przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, kurzem oraz wodą.

   

  Inni klienci oglądali również