75,65 zł
189,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,00 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Opona do rowerów elektrycznych Bontrager E6 Hard-Case Lite

Opona do rowerów elektrycznych Bontrager E6 Hard-Case Lite

75,65 zł
189,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 25-27.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 27.06-05.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 27.06-05.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Opona do rowerów elektrycznych Bontrager E6 Hard-Case Lite

  Bontrager E6 Hard-Case Lite to opona rowerowa do jazdy po mieście i po utwardzonych nawierzchniach, którą dostosowano do potrzeb e-bike’eów. Wzmocniona konstrukcja spełnia wymagania wspomagania i rozwijania z nim prędkości do 50 km/h.

   

  Umożliwia to zastosowana, solidna mieszanka gumy wraz z osnową o gęstości oplotu 60 TPI. Na potrzeby łatwego rozwijania prędkości i płynnego pokonywania miejskich tras dostosowano jej bieżnik. Gładki w środkowej części minimalizuje opory toczenia, a rowki po bokach ułatwiają odprowadzanie wody w czasie jazdy w mokrych warunkach oraz utrzymywanie przyczepności po zjechaniu na gruntową drogę.

   

  Wytrzymałość opony podnosi wykorzystany w jej budowie system antyprzebiciowy Hard-Case Lite. Wykorzystuje on wkładkę z paska kevlaru o grubości 1 mm. Ten solidny materiał chroni ogumienie przed przebiciem w najbardziej narażonym na to obszarze - pod środkową częścią bieżnika, oraz jest odpowiedni do użytkowania z cięższymi rowerami z silnikiem elektrycznym.

   

  Z myślą o użytkowaniu w ruchu drogowym oponę wyposażono w odblaskowe elementy. Paski na całym obwodzie ścianki bocznej ułatwiają dostrzeżenie rowerzysty w kiepskich warunkach oświetleniowych przez innych użytkowników ruchu. Znacznie zwiększają z tym bezpieczeństwo na drodze.

   

  Opona Bontrager E6 Hard-Case Lite posiada homologację S-EPAC - do rowerów ze wspomaganiem do 50 km/h. Użyte w niej rozwiązania umożliwiają wydajną, bezproblemową i bezpieczną jazdę po drogach.

   

  Dostępna w dwóch rozmiarach oraz czarnej lub beżowej wersji kolorystycznej:

  - 27,5” x 2,4”, masa: 1280 g,

  - 700c x 50 mm, masa: 855 g.

  Inni klienci oglądali również