149,00 zł
Ładuję...

Opona rowerowa Specialized Fast Trak Control 2Bliss Ready

149,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 10-14.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 14-20.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 15-22.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Najnowsza opona Specialized Fast Trak 2Bliss Ready została zaprojektowana na nowo z użyciem symulacji siły naprężeń. Dzięki temu powstał udoskonalony bieżnik, który zapewni Ci przyczepność na zakrętach, lekkość i szybkość. 

  Opony Specialized Fast Trak 2Bliss Ready to idealna trakcja niezależnie od warunków. W porównaniu do wersji S-Works bieżnik jest nieznacznie szerszy, co chroni oponę. 

  Odstęp między lamelami został zwiększony dla poprawy samoczynnego czyszczenia. 

  Całość stworzono z mieszanki GRIPTON®, która odfiltrowuje wibracje o dużej i małej częstotliwości. Opony mają cały czas pewny kontakt z nawierzchnią. Poczuj przyczepność bez utraty lekkości i dynamiki.