199,20 zł
249,00 zł
Ładuję...

Pedały rowerowe TIME Atac XC 4

199,20 zł
249,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 29-31.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach
  Opis

  Pedały Time Atac XC 4 - wytrzymałe i solidne.

  Pedały Time Atac XC 4 zostały wykonane ze świetnej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe, solidne, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dużym atutem jest łatwość wpięcia. Poza tym są bardzo lekkie i komfortowe w użytkowaniu.

  Pedały - niezawodne nawet w trudnych warunkach.

  Pedały o modelu Time Atac XC 4 to odświeżony model w stosunku do swoich poprzedników. Producent postawił na wzmocnienie ich w stalową chromowaną oś, która nie została wypełniona w środku, dzięki czemu takie technologiczne rozwiązanie daje dużą gwarancję trwałości produktu, jednocześnie zachowując ich niską masę. Pedały zostały wyposażone w system Atac, który daje trwałe, niezawodne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Pedały do modeli XC.

  Pedały Atac Time XC 4 to model zatrzaskowy, który wyróżnia łatwy montaż oraz demontaż. Są dedykowane do rowerów MTB Cross Country. Wyróżniają się spośród innych modeli kompaktowym korpusem wykonanym z kompozytu, a także obszarem na powierzchni podparcia. Produkt posiada system samoczyszczący się, dlatego z łatwością można usunąć zaburzenia. Atutem jest także wbudowanie stalowej sprężyny oraz osi, która została wykonana z cro-mo.

  Komfortowe rozwiązania w Atac Time XC 4.

  Pedały posiadają lepszą wydajność energetyczną, dzięki zwiększonej szerokości platformy, co wpływa na poprawę efektywności pedałowania. Ponadto pedały charakteryzuje duża stabilizacja, dzięki niewielkiej grubości platform, a także solidność wykonania.

  Inni klienci oglądali również