1 049,00 zł
1 079,00 zł
Ładuję...

Pedały Wahoo Speedplay ZERO

1 049,00 zł
1 079,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 079,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 25-27.09 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Pedały Wahoo Speedplay ZERO

  Wybór pedałów zatrzaskowych ma wpływ na doświadczenie i jakość całej późniejszej jazdy. Jeśli śledzisz nowinki, wiesz, że gigant Wahoo Fitness połączył siły z klasyczną firmą Speedplay, tworzącą unikalne systemy wpinania. 

  Konstrukcja, stworzona w roku 1989, ma swoich oddanych fanów wśród profesjonalnych kolarzy szosowych i triathlonistów. Teraz będzie ich znacznie więcej, bo udało się dopracować wcześniejsze usterki. Efekt? Mniej serwisu, więcej jazdy z poczuciem, że Twój nowy sprzęt jest niezawodny. Specjalnie uszczelnione łożyska są bezawaryjne. 

  Inne zalety pedałów Wahoo Speedplay ZERO to wydajność, niższe uniesienie buta nad pedał, regulowany zakres pracy czy możliwość wyboru długości osi pedału. Model wyróżnia się też świetną aerodynamiką, nie do podrobienia przez konkurencję. Możesz wybrać jedną z czterech dostępnych długości osi pedału. 

  Zatrzaskowe pedały szosowe Wahoo Speedplay ZERO są objęte pełną gwarancją przez 24 miesiące od daty zakupu.

  Inni klienci oglądali również