169,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00083822_1_1

Płyn czyszczący Peaty's Loamfoam Cleaner 5L

169,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 19-24.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 24.04-06.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Płyn czyszczący Peaty's Loamfoam Cleaner 5L

  POTĘŻNA FORMUŁA, WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ - NAJLEPSZY WYBÓR DLA TWOJEGO ROWERU!

  Peaty's Loamfoam Cleaner 5L to perfekcyjne rozwiązanie dla rowerzystów, którzy wymagają nie tylko doskonałej jakości czyszczenia, ale również większej ilości produktu, by zadbać o swój rower na dłużej. Odkryj potęgę czystości w ekonomicznym opakowaniu 5 litrów!

  EFEKTYWNE CZYSZCZENIE NA WIELKĄ SKALĘ

  Dzięki potężnej formule Peaty's Loamfoam Cleaner, teraz możesz cieszyć się dłuższym okresem czystości bez konieczności częstego uzupełniania zapasów. Bez trudu usuwa brud, kurz i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając rower błyszczący i gotowy do nowych wyzwań.

  IDEALNE DLA PASJONATÓW I PROFESJONALISTÓW

  Zestawienie efektywności z większą ilością sprawia, że Peaty's Loamfoam Cleaner 5L to idealny wybór dla zarówno pasjonatów, jak i profesjonalistów w dziedzinie konserwacji rowerów. Odpowiednia objętość zapewnia długotrwałe korzystanie, co jest kluczowe dla intensywnego użytkowania.

  BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH POWIERZCHNI

  Formuła Peaty's Loamfoam Cleaner 5L jest delikatna dla różnorodnych powierzchni roweru. Bez obaw możesz go używać na ramie, kierownicy, widełkach i innych częściach, chroniąc jednocześnie lakier i powłoki antykorozyjne.

  PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

  Peaty's Loamfoam Cleaner 5L to nie tylko potężne narzędzie do czyszczenia, ale także ekologiczne rozwiązanie. Opakowanie zostało zaprojektowane z myślą o recyklingu, a formuła nie zawiera substancji szkodliwych dla środowiska. Czystość bez kompromisów!

  Inni klienci oglądali również