92,65 zł
109,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,00 zł
TANIEJ
Kod: 00083848_1_1

Płyn czyszczący Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 1L

92,65 zł
109,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Płyn czyszczący Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 1L

  KONCENTRAT MOCY, KTÓRĄ KONTROLUJESZ!

  Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 1L to kompaktowe opakowanie pełne potężnej mocy czyszczącej. Ten koncentrat daje Ci kontrolę nad ilością używanego płynu, umożliwiając skuteczne czyszczenie roweru w dowolnych warunkach.

  KONCENTROWANA EFEKTYWNOŚĆ

  Niezwykle skoncentrowana formuła Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat oznacza, że jedno opakowanie starczy na wiele zastosowań. Dodaj potrzebną ilość koncentratu do wody, aby uzyskać świeżą mieszankę gotową do czyszczenia, zapewniając jednocześnie oszczędność i efektywność.

  WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

  Dzięki swojej uniwersalności, koncentrat Peaty's Loamfoam Cleaner nadaje się do czyszczenia różnorodnych powierzchni roweru, od ramy po koła i napęd. Skutecznie usuwa brud, kurz i olej, pozostawiając rower w nieskazitelnej czystości.

  ŁATWA OBSŁUGA

  Płynna i łatwa w użyciu formuła koncentratu sprawia, że proces czyszczenia staje się przyjemnością. Dodaj odpowiednią ilość koncentratu do wody, nałóż na rower, a następnie spłucz obficie wodą. Rezultat? Lśniący rower gotowy do nowych wyzwań.

  PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

  Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 1L to nie tylko efektywny środek czyszczący, ale również przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Oszczędność w zużyciu i zastosowanie ekologicznych składników sprawiają, że dbasz zarówno o swój rower, jak i o planetę.

  Po rozcieńczeniu otrzymujesz taką samą moc czyszczenia jak w przypadku twojej ulubionej, gotowej mieszanki LoamFoam, zużywając przy tym o 80% mniej plastiku i nie marnując miejsca w swoim warsztacie. Win-win!

  Instrukcja mieszania:

  1. Wlej 200 ml koncentratu LoamFoam do pustego spryskiwacza LoamFoam, używając miarki znajdującej się butelce z koncentratem.

  2. Uzupełnij butelkę do pełna czystą, zimną wodą.

  3. Załóż i dokręć do oporu dyszę spryskiwacza.

  4. Mocno wstrząsaj butelką, aż do pełnego wymieszania.

  5. Gotowe!

  Inni klienci oglądali również