429,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00083849_1_1

Płyn czyszczący Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 5L

429,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 17-22.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Płyn czyszczący Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 5L

  MOC CZYSZCZENIA, KONTROLA OBJĘTOŚCI - TO TWÓJ WYBÓR!

  Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 5L to potężna dawka koncentrowanej mocy czyszczącej, zamknięta w dużym opakowaniu. Daj sobie kontrolę nad ilością używanego płynu, jednocześnie korzystając z efektywności, jaką oferuje koncentrat.

  KONCENTRAT - EKONOMIA I EFEKTYWNOŚĆ

  Dzięki wyjątkowej koncentracji formuły, Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 5L to gwarancja długotrwałego użytkowania. Zastosuj odpowiednią ilość koncentratu do wody, uzyskując świeżą mieszankę gotową do czyszczenia, co przekłada się na ekonomię i skuteczność.

  SILNA EFEKTYWNOŚĆ NA WSZYSTKICH POWIERZCHNIACH

  Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat jest uniwersalny i doskonale sprawdza się podczas czyszczenia różnorodnych powierzchni roweru. Bez względu na to, czy to ramy, koła czy napęd, koncentrat skutecznie eliminuje wszelkie zabrudzenia, pozostawiając rower w nieskazitelnej czystości.

  ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

  Zastosowanie koncentratu jest proste i intuicyjne. Dodaj właściwą ilość koncentratu do wody, nałóż na rower, a następnie spłucz obficie wodą. Prosty proces, który pozwala uzyskać imponujące rezultaty - lśniący rower gotowy do nowych wyzwań.

  PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

  Peaty's Loamfoam Cleaner Koncentrat 5L to nie tylko efektywny środek czyszczący, ale także zielone rozwiązanie. Oszczędność w zużyciu i zastosowanie ekologicznych składników sprawiają, że dbasz zarówno o kondycję swojego roweru, jak i o środowisko.

  Instrukcja mieszania:

  1. Wlej 200 ml koncentratu LoamFoam do pustego spryskiwacza LoamFoam, używając miarki znajdującej się butelce z koncentratem.

  2. Uzupełnij butelkę do pełna czystą, zimną wodą.

  3. Załóż i dokręć do oporu dyszę spryskiwacza.

  4. Mocno wstrząsaj butelką, aż do pełnego wymieszania.

  5. Gotowe!

  Inni klienci oglądali również