Pompki na naboje CO2

Pompki na naboje CO2

Pompkę rowerową warto mieć ze sobą podczas każdej przejażdżki rowerowej, zwłaszcza tej dłuższej. Pompki CO2 to nowoczesna alternatywa dla tych tradycyjnych - są bardziej poręczne, mniejsze, lżejsze i pozwalające na szybkie uzyskanie efektu. Idealnie sprawdzają się na wyścigach, kiedy oszczędność czasu i wygoda w działaniu są kluczowe. Nasz asortyment obejmuje szereg pompek na sprężony dwutlenek węgla, wyprodukowanych przez chętnie wybierane marki rowerowe.


Dlaczego pompka na CO2 jest godna uwagi?


Pompka rowerowa jest niezbędnym akcesorium rowerzysty. W warunkach domowych w zupełności wystarczają klasyczne modele na powietrze, w trasie też można korzystać z ręcznej pompki mocowanej do ramy. Są jednak sytuacje, w których warto sięgnąć po innowacyjne rozwiązania. Pompka na CO2 jest szybka i łatwa w obsłudze, a ponadto nie wymaga użycia siły. Jak działa? 

Pompka rowerowa CO2 wymaga używania jednorazowych nabojów. W metalowym korpusie mieści się dawka mocno sprężonego dwutlenku węgla, który w zetknięciu z dętką zostaje gwałtownie uwolniony. Dzięki temu pompowanie jest błyskawiczne - w przypadku uczestnictwa w wyścigu czas odgrywa niebagatelną rolę. Pompki CO2 pozwalają zaoszczędzić cenne minuty, które trzeba byłoby spędzić na ręcznym pompowaniu powietrza.

Wkłady z dwutlenkiem węgla można użytkować przy pomocy bardziej minimalistycznych głowic, jednak pompka rowerowa na naboje CO2 jest bardziej praktycznym wyborem. Pozwala na szybkie uzyskanie ciśnienia bazowego i dopompowanie większego ciśnienia bez jej odpinania. Wiele dostępnych w naszym sklepie pompek ma regulowany przepływ powietrza, dzięki czemu użytkownik roweru może zdecydować o optymalnym efekcie. Znajdziesz też wariant z manometrem, pozwalający na maksymalną precyzję.

Sam sprzęt zajmuje bardzo mało miejsca i jest lekki - to kolejny argument przemawiający do długodystansowców i zawodowców. Na rowerze liczy się każda oszczędność miejsca i wagi. Modele umożliwiające przechowywanie naboi ułatwiają zachowanie porządku i natychmiastową reakcję w razie potrzeby. Proste w obsłudze mechanizmy sprawdzą się w rękach każdego, nawet początkującego rowerzysty. Korzystając z pompki CO2 z silikonowym rękawem ochronnym (np. Topeak Air Booster), dodatkowo chronisz dłonie podczas pompowania.

Polecamy ciekawe produkty wielofunkcyjne, takie jak pompka CO2 do roweru 2w1 Bontrager Air Rush Road Mini, która łączy funkcje miniaturowej ręcznej pompki oraz pompki CO2. Doskonałym wyborem jest Topeak Air Booster Race Pod X: kompaktowy i zupełnie samowystarczalny zestaw do pompowania, uzupełniony o łyżki do opon, dwa naboje i moduł mocujący z paskiem. Te i inne nasze propozycje to rozwiązania rekomendowanych marek produkujących sprzęt dla rowerzystów.


Kompaktowa, lekka i poręczna pompka rowerowa na naboje CO2


Pompki CO2 sprawdzą się w rękach zawodowców i amatorów - zwłaszcza podczas wyścigów, ale także na trasie, kiedy chcesz uniknąć długich postojów (np. zimą). Zajmują mało miejsca, są lekkie i działają natychmiast. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie doboru produktu, zapraszamy do kontaktu. Centrum Rowerowe Sprint istnieje od 30 lat, dlatego oferujemy Ci profesjonalne wsparcie oparte na pasji i doświadczeniu. Sami jeździmy dużo i często, o każdej porze roku i po każdej nawierzchni!

Poznaj także inne pompki rowerowe i pozostały sprzęt dostępny na stronie. Jeśli jesteś w Warszawy lub Białegostoku, przyjdź do sklepu stacjonarnego.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. Kup na raty
  149,00 zł 126,65 zł
 2. 99,00 zł 84,15 zł
 3. Kup na raty
  219,90 zł 186,92 zł
 4. Kup na raty
  139,90 zł 118,92 zł
 5. Kup na raty
  135,90 zł 115,52 zł
 6. Kup na raty
  219,90 zł 186,92 zł
 7. Kup na raty
  139,00 zł 118,15 zł
 8. Kup na raty
  119,00 zł 101,15 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę