57,80 zł
68,00 zł
Ładuję...

Przedłużenie do wentyli Presta Continental

57,80 zł
68,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 08-14.06 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 12-16.06 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 13-29.06 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Przedłużenie do wentyli Presta Continental

  Przedłużenie do wentyli Presta Continental - niezastąpiony u każdego miłośnika jednośladów

  Przedłużenie do wentyli Presta Continental - jest to produkt wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, dzięki czemu przedłużenie wentyli jest bardzo proste. Cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia oraz trwałość. Przedłużenie do wentyli Presta Continental przeznaczone są do każdego rodzaju obręczy co stanowi o ich wysokiej uniwersalności.

  Prostota użycia

  Dzięki temu produktowi przedłużenie wentyla jest niezwykle łatwe. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar przedłużenia i wpasować je do wentyla koła.

  Do czego stosować przedłużenie do wentyli Presta Continental?

  Przedłużenie do wentyli Presta Continental to niezastąpiony produkt podczas konieczności napompowania kół w rowerze. Ponadto przedłużki przydatne są do pompowania tak zwanych bliźniaków w samochodach dostawczych, ciężarowych oraz autobusach. Produkt jest niezastąpiony w warsztacie każdego miłośnika jednośladów.

  Przedłużenie do wentyli Presta Continental - uniwersalne i solidne

  Dzięki przedłużkom zaworów do wentyli Presta Continental w trudno dostępnych zaworach wystarczy nakręcić przedłużkę i bezproblemowo można podłączyć końcówkę do pompowania. Warto wspomnieć, że uzupełnieniem zestawu jest specjalny uchwyt do przedłużki, dzięki któremu można zamontować ją na stałe do obręczy. Produkt jest niesamowicie trwały, wykonany z bardzo solidnych materiałów, a także wielokrotnego użytku dzięki czemu z pewnością posłuży przez długi czas.

  Inni klienci oglądali również