144,00 zł
180,00 zł
Ładuję...

Rękawiczki rowerowe Specialized Body-Geometry Dual-Gel

144,00 zł
180,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Nasze rękawice Body-Geometry Dual-Gel dbają o wygodę. Mają strategicznie rozmieszczone podkładki żelowe na całej dłoni, aby złagodzić zmęczenie dłoni poprzez zmniejszenie nacisku na nerw łokciowy. Ta konstrukcja zapewnia również dodatkową korzyść polegającą na zminimalizowaniu drętwienia dłoni, a także na zmniejszeniu wielu innych negatywnych skutków, które powstają w wyniku wibracji na drodze. Oddychalność została również uwzględniona w tylnej części dłoni, a bezpieczne dopasowanie zapewnia profilowane zapięcie na rzep.

  • Syntetyczna zamszowa dłoń jest wykonana z cienkiej mikrofibry, aby połączyć trwałość z wyjątkową przyczepnością i komfortem.

  Wyściółka Body Geometry Dual Gel wykorzystuje dwie warstwy żelu, które zapewniają wyjątkowe tłumienie uderzeń i wibracji bez pogorszenia przyczepności.

  • Połączenie oddychającej siateczki na wierzchu i miękkiej Lycry® zapewnia trwałą i wygodną górę dłoni.

  • Miękki i chłonny kciuk Microwipe ™ z łatwością odprowadza pot.

  • Profilowane zapięcie na rzep Velcro® umożliwia łatwą regulację i wejście / wyjście z rękawic.

  • Elementy odblaskowe zwiększają widoczność dla kierowców w warunkach słabego oświetlenia.