179,00 zł
Ładuję...

Rękawiczki rowerowe Specialized Grail Gloves

179,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 10-14.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 14-20.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 15-22.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Nasze rękawice Grail zaprojektowane przez dr Kyle Bickel M.D. powstały z myślą o najlepszym dopasowaniu i ochronie.

  Zostały one zbadane naukowo w celu zmniejszenia drętwienia ręki poprzez poprawę krążenia i wyrównywanie ciśnienia w miękkich tkankach dłoni.

  Dodatkowo znajdziesz wytrzymałą, syntetyczną skórę, oddychającą siateczkę na górze dłoni i naszą wyśmienitą wyściółkę Body Geometry Equalizer ™ na spodzie dłoni.

  Cechy:  konstrukcja Body Geometry Equalizer™ została opracowana przez dr Kyle'a Bickela M.D., aby wypełnić wgłębienia dłoni w celu uzyskania równej powierzchni nad dłonią, dotyczy to pozytywnego wyniku nieograniczonego przepływu krwi, co znacznie zmniejszy drętwienie i znacznie zwiększy komfort. 

  Specjalne ułożenie wewnątrz rękawiczki powoduje, że odczucia rowerzysty są przyjemniejsze i jazda sprawia większą frajdę. 

  Syntetyczna skóra jest zarówno elastyczna, jak i trwała.

  Wysokoelastyczny materiał umieszczony na wierzchu dłoni jest miękki i posiada właściwości oddychające.

  Specjalistyczna mikrofibra Absorbent Microwipe ™ do czyszczenia potu.

  Łatwy w obsłudze i wygodny mankiet na nadgarstek.