179,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Rękawiczki rowerowe Specialized Grail Gloves

Rękawiczki rowerowe Specialized Grail Gloves

179,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 27.06-01.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 01-09.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 01-09.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rękawiczki rowerowe Specialized Grail Gloves

  Nasze rękawice Grail zaprojektowane przez dr Kyle Bickel M.D. powstały z myślą o najlepszym dopasowaniu i ochronie.

  Zostały one zbadane naukowo w celu zmniejszenia drętwienia ręki poprzez poprawę krążenia i wyrównywanie ciśnienia w miękkich tkankach dłoni.

  Dodatkowo znajdziesz wytrzymałą, syntetyczną skórę, oddychającą siateczkę na górze dłoni i naszą wyśmienitą wyściółkę Body Geometry Equalizer ™ na spodzie dłoni.

  Cechy:  konstrukcja Body Geometry Equalizer™ została opracowana przez dr Kyle'a Bickela M.D., aby wypełnić wgłębienia dłoni w celu uzyskania równej powierzchni nad dłonią, dotyczy to pozytywnego wyniku nieograniczonego przepływu krwi, co znacznie zmniejszy drętwienie i znacznie zwiększy komfort. 

  Specjalne ułożenie wewnątrz rękawiczki powoduje, że odczucia rowerzysty są przyjemniejsze i jazda sprawia większą frajdę. 

  Syntetyczna skóra jest zarówno elastyczna, jak i trwała.

  Wysokoelastyczny materiał umieszczony na wierzchu dłoni jest miękki i posiada właściwości oddychające.

  Specjalistyczna mikrofibra Absorbent Microwipe ™ do czyszczenia potu.

  Łatwy w obsłudze i wygodny mankiet na nadgarstek.