169,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Rękawiczki rowerowe Specialized Ridge
\

Rękawiczki rowerowe Specialized Ridge

169,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rękawiczki rowerowe Specialized Ridge

  • Rękawice Ridge zapewniają całkowitą ochronę, jakiej potrzebujesz do jazdy na najbardziej wymagających szlakach. Są wyposażone w innowacyjne technologie, takie jak naukowo rozwinięty system Body Geometry, trwała dłoń Clarino®, kompatybilność z ekranem dotykowym Wiretap ™ i wstępnie zakrzywiona konstrukcja, która pomaga trzymać ręce w niezwykle komfortowy sposób. Innowacyjna konstrukcja dłoni i palców zapewnia maksymalną ruchomość przegubu dla lepszej kontroli kierownicy.

  • Cechy: Wyściółka Body Geometry to optymalna kontrola kierownicy i mniejszy ucisk na nerw łokciowy.

  • Kompatybilne z ekranem dotykowym Wiretap™.

  • Wąskie zapięcie na rzep Velcro® nie ogranicza ruchów nadgarstka.

  • Miękki materiał Microwipe™ na kciuku, idealny do ocierania potu.

  • Lekka siateczka nylon/spandex na wierzchu dłoni. Wytrzymała, wzmocniona skóra syntetyczna Micromatrix na wewnętrznej stronie dłoni.

  Inni klienci oglądali również