199,00 zł
Ładuję...

Rękawiczki rowerowe Specialized Sl Pro Gloves

199,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 07-09.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 09-15.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 10-17.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Aby zapewnić optymalne dopasowanie i oddychalność, rękawice SL Pro wyposażone są w konstrukcję dłoni LifeLine ™, która zapewnia optymalny kontakt z kierownicą, zapewniając maksymalną kontrolę i całkowity komfort.

  Rękawice są również wykonane z delikatnej skóry Pittards®, która zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę, a także krótkie, wsuwane mankiety, który się niesamowicie dopasowują do ręki. 

  Cechy: Dzięki technologii LifeLine™ materiał nie marszczy się, rękawica leży jak ulał, a chwyt kierownicy jest pewniejszy.

  Gładka skóra Pittards® na wewnętrznej stronie dłoni oddycha i zapewnia świetne czucie kierownicy.

  Niski, wciągany mankiet oznacza stabilne dopasowanie.

  Elastyczny wierzch z bardzo lekkiego materiału zapewnia wentylację i poprawia aerodynamikę.