1 899,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower BMX Mongoose Legion L40

Rower BMX Mongoose Legion L40

1 899,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 05-08.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 07-15.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 08-18.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower BMX Mongoose Legion L40

  Kręci Cię BMX? Chcesz podarować sobie lub komuś frajdę i zacząć zupełnie nowy etap, sposób jazdy? Eksperci z amerykańskiej marki Mongoose robią wszystko, żeby udostępniać wysokiej jakości maszyny na całym świecie, dostępne szerokiemu gronu odbiorców. Dodatkowo w Centrum Rowerowym Sprint oferujemy Ci preferencyjne warunki płatności i unikalny sposób dostawy. Możesz skorzystać z wysyłki roweru 100% gotowego do jazdy, już po regulacji. 

  Premierowy BMX Mongoose Legion L40 to jakość dla każdego. Ten rower nie obawia się trudnych wyzwań, jest przystosowany do brutalnego traktowania i skoków w skate parkach i nie tylko. Nie przejmuj się sprzętem i ciesz się tym, co najważniejsze: frajdą z jazdy! Satysfakcja gwarantowana. Rozwijaj swoje umiejętności, skacz wyżej, ucz się nowych tricków. 

  Masz do dyspozycji lekką, wydajną ramę cromoly, intuicyjny napęd single-speed 9T z kutą stalową korbą i funkcjonalne hamulce typu U-Brake, pozwalające Ci wykonywać w powietrzu skomplikowane ewolucje bez wpływu na linki hamulcowe.