950,00 zł
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower dziecięcy Specialized Hotwalk 2022
 5
Stem Length 35mm
Seatpost Length 230mm
Saddle Width 110mm
Handlebar Width 400mm
Chainstay Length 222mm
Seat Tube Angle 71°
Rake 5mm
Head Tube Angle 69°
Head Tube Length 70mm
Top Tube Length (Actual) 0mm
Top Tube Length (Horizontal) 295mm
Seat Tube Length, Center to Top 157mm
Standover Height 226mm
Wheel Base 520mm

Rower dziecięcy Specialized Hotwalk 2022

Ocena:
100% of 100
950,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower dziecięcy Specialized Hotwalk 2022

  Przekonaj się, że pierwszy rowerek dziecięcy może być świetną zabawą na całe sezony! Poznaj nowy Specialized Hotwalk 2021. 

  Ten rowerek biegowy jest odpowiedni dla najmłodszych - dzieci o wzroście 80-108 cm, które dopiero zaczynają swoją przygodę i uczą się koordynacji ruchowej. 

  Rowerek to wszechstronna, dynamiczna zabawka, która uczy sprawności manualnej, pomaga odkrywać świat wokół i czyni każde wyjście dużo bardziej radosnym! 

  Specialized Hotwalk 2021 wygląda świetnie, jest lekki, kolorowy i bezpieczny. Nic dziwnego - Specialized to czołowy światowy producent rowerów. Masz pewność, że Ty i Twoje dziecko otrzymacie produkt najwyższej jakości! 

  Opony Rhythm Lite Airless są odporne na przebicia, a mocne koła 12” dzielnie zniosą nawet najbardziej brutalne traktowanie! Lekka, solidna rama ma niski przekrok, aby umożliwić bezproblemowe wsiadanie i zsiadanie nawet niższym pociechom.