22 979,00 zł
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower elektryczny damski Trek Allant 8S Stagger 2023
Wzrost Rozmiar
Od 154 cm do 167 cm S
Od 164 cm do 177 cm M
Od 174 cm do 187 cm L

Rower elektryczny damski Trek Allant+ 8S Stagger 2023

22 979,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 25-29.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower elektryczny damski Trek Allant+ 8S Stagger 2023

  Rower elektryczny damski Trek Allant+ 8S Stagger 2023 – wygodny, funkcjonalny i niezwykle elegancki. 

  Trek Allant+ 8S Stagger jest propozycją alternatywnego środka transportu w postaci roweru ze wspomaganiem elektrycznym. Umożliwia jazdę z prędkością do 45 km/h, przez co oferuje jeszcze szybsze poruszanie się po mieście i pozwala na zastąpienie nim jazdy autem.

  Wygodny styl jazdy


  W wersji Stagger oparto go na hydroformowanej, aluminiowej ramie z obniżonym prowadzeniem górnej rury ułatwiającym wsiadanie. W jej dolnej rurze umieszczono baterię Bosch PowerTube 625 Wh, a centralnie usytuowano mocny silnik Bosch Performance Speed, który osiąga do 85 Nm momentu obrotowego.

  Funkcjonalność na każdym kroku

  Obsługę wspomagania ułatwia kontroler Bosch Kiox na kierownicy, który posiada przejrzysty, kolorowy wyświetlacz. Do wbudowanej baterii podłączono również oświetlenie, które pozwala zapomnieć o konieczności oddzielnego ładowania lampek. W Trek Allant+ 8S Stagger zastosowano 10-biegowy napęd z przerzutką Shimano Deore, a także zadbano o skuteczne hamowanie wyposażając go w hydrauliczne hamulce tarczowe Magura z 4-tłoczkowymi zaciskami. 

  Niezwykle elegancki wygląd

  Allant+ 8S Stagger to rower do codziennego transportu i szybkich przejażdżek. Mocny silnik ułatwi pokonywanie większych odległości i pomoże skrócić czas dojazdów, a przemyślane rozwiązania sprawiają, że jazda nim będzie praktyczna i wygodna.