4 890,00 zł
5 999,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na raty
Wzrost Rozmiar
158 - 170 cm S
168 - 180 cm M
178 - 190 cm L
188 - 200 cm XL

Rower elektryczny Kross Evado Hybrid 1.0 2023

4 890,00 zł
5 999,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 29-31.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 31.03-06.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-11.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach
  Opis

  Evado Hybrid 1.0 to nowy rower crossowy w kolekcji Krossa wyposażony we wspomaganie elektryczne. Jest to podstawowy model crossowego e-bike'a pozwalający na szybką jazdę przy małym wkładzie energii.

  W konstrukcji tego roweru wykorzystano ramę z aluminium lite uzupełnioną z przodu o amortyzowany widelec SR Suntour Nex HLO. Do typowej dla crossowego roweru ramy dołączono baterię zasilającą silnik Bafang G120 umieszczony w piaście tylnego koła. Zasilanie kontrolować można na dołączonym do kierownicy wyświetlaczu. Wraz z silnikiem działa tradycyjny napęd dla roweru crossowego w układzie 3x9 oparty o grupę Shimano Acera. Dla zwiększenia siły hamowania zastosowano w nim hamulce tarczowe. Rower wyposażono także w uniwersalne opony Mitas Gripper pozwalające na jazdę po zróżnicowanej nawierzchni.

  Evado Hybrid 1.0 jest ekonomicznym środkiem transportu w dobrej cenie. Pozwala on także na wykorzystanie go do szybszych wycieczek rowerowych, podczas których wspomaganie pomoże nam przejechać większy dystans przy mniejszym wysiłku. 

  Inni klienci oglądali również